29.11.2013
MHP ARTVİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Başkanı Nedim Özer, sonunda Artvin Merkez Camii Din Görevlisi Kadir Seçgin'i ikna etmeyi başardı. Kadir Seçgin, Artvin'de dürüstlüğü ve yardımseverliği ile herkesim tarafından saygıyla ismi anılan bir din görevlisi. Milliyetçi Hareket yönetici ve üyeleri adayları Kadir Seçgin'i bağrına bastılar. Aylardır, MHP’den aday olup olmayacağı merak konusu olan sürekli konuşulan Merkez Camii Din Görevlisi Kadir Seçgin, 29 Kasım 2013 Cuma günü İl Müftülüğüne istifasını vererek adaylığını resmen açıklamış oldu.

 MHP Artvin Belediye Başkan Adayı belli oldu. Merkez Camii Din görevlisi Kadir Seçgin MHP Artvin Belediye Başkan adayı oldu. Aday olmadan önce MHP Merkez İlçe yönetimiyle birlikte İl Müftülüğüne istifa dilekçesini v eren Kadir Seçgin resmen MHP Belediye Başkan adayı oldu.  Bağlı bulunduğu kurum olan İl Müftüğüne istifa dilekçesini verdikten sonra İkindi namazını kılmak üzere MHP il ve İlçe yönetimiyle birlikte yıllardır görev yaptığı Merkez Camii’ne geldi. Namaz sonrası partiye gitmek üzere Camiden ayrılan Kadir Seçgin’i vatandaşlar tebrik etti. MHP Aadayı Seçkin,  burada cemaatten helallik istedi. Daha sonra Parti il ve İlçe teşkilatıyla birlikte MHP İl Başkanlığına gelen Seçgin, adaylığını resmen açıklamış oldu.

 MHP Artvin İl Başkanı Nedim Özer, 30 Mart Yerel seçimlerde MHP’nin çok iddialı bir şekilde yer alacağını, Merkez’de Kadir Seçgin’le Artvin’de Belediye Başkanlığı’nı kazanacaklarını iddia ederek;
DEĞERLİ HOCAMIZ KADİR SEÇGİN BİZİM BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZDIR
“Bugün Artvin Merkez Belediye Başkan Adayımızı açıklıyoruz.   Değerli hocamız Kadir Seçgin bizim belediye başkan adayımızdır.  Kadir hocamız Türk-İslam anlayışımıza, gelenek, göreneklerimize, milli değerlerimize yıllarca hizmet vermiş çok değerli bir arkadaşımız, kardeşimizdir. Bu andan itibaren bütün parti teşkilatlarımızla Kadın kollarımız, İlçe Teşkilatımız, Gençlik Kollarımızla ev ev dolaşarak gece gündüz demeden çalışacağız. 30 Mart 2014 tarihine kadar yorulmayacağız, yorulsak da dinlenmeyeceğiz. Hepimize çok büyük görevler düşüyor. Adayımız ilimize, memleketimize, partimize hayırlı olsun.”dedi.
 BU SEÇİM HERHANGİ BİR SEÇİM DEĞİLDİR!
MHP Merkez İlçe Başkanı Köksal İspirli 30 Mart 2014 Yerel seçimlerin herhangi bir seçim olmadığını vurgulayarak; 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçim her hangi bir seçim olmayacaktır. Özellikle bunun altını çiziyorum. Bu bilinç ile 30 Mart 2014 yerel seçimleri için var gücümüzle çalışmaya başlamış durumdayız. Artvin’de çok değerli,  Artvin halkı tarafından sevilen, sayılan, alnı ak, çok dürüst, yaşamıyla,  efendiliği, saygınlığı ile herkesin takdirini kazanmış olan hocamız Kadir Seçgin’i Artvin Belediye Başkan Adayımızla halkımızın karşısına çıkıyoruz.
BUNDAN BÖYLE SİYASET ALANINDA HİZMET VERECEĞİM.
BU NEDENLE MHP’DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDUM
MHP Artvin Belediye Başkan Adayı Kadir Seçgin, daha önce siyaset düşünmediğini,  ancak MHP Merkez İlçe ve İl Teşkilatının kendisini siyaset konusunda ikna ettiğini, siyaset kurumundan da Artvin’e ve Artvin halkına hizmet etmek için aday olduğunu belirterek; “ İnsanlar çeşitli meslek alanında topluma, halka hizmet ederler.
Ben uzun yıllar 30 yılı aşkındır din görevlisi olarak Artvin halkına hizmet ettim. Bugün bir başka alandan Artvin’e hizmet etmem için Türkiye’nin köklü, ilkeli ve Türkiye’nin omurgası, güvencesi, sigortası olan MHP’nin teklifini aylar önce almıştım. Aileme, etrafıma, dostlarıma, Artvin halkına danıştım. Onlardan destek gördüm. Bugün resmen aday oldum. Bana bu onurlu payeyi veren, bana güvenen partime, Parti teşkilatıma çok teşekkür ediyorum. Daha güzel, daha yaşanabilir bir Artvin için Artvin halkından destek bekliyor, basınımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
KADİR SEÇGİN KİMDİR?
1950 yılında Artvin doğdu.  1969 yılında Din görevlisi oldu. 44 yıl din görevlisi olarak hizmette bulundu.  Artvin Merkez- Vezirköy, Arhavi- Boyuncuk Köyü, Hopa –Çamlıköy’de görev yaptı. 1980 yılından bu tarafa Merkez Camii’nde  33 yıl görev yaptı. Kadir Seçgin evli ve 4 çocuk babasıdır.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK/08HABER
 
 

Bu haber 289474 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 43 )
ülkü
türk islam ülkücülerinin safına hoş geldiniz sayın hocam allah utandırmasın burdan ya alah bismillah deyip kilise açan besmele çekip yetim malını kursağına imdirenlere sesleniyorum tevekkül allahadır zillete katlanılmaz tevekkülü alaha edin rte değil okadar yalaka varki bu memlekette ama zafer yakındır hocam allah utandırmasın
 mesuthan bozkurt -- 24.02.2014 19:12
MEYDANA GEL NURİŞ
UZAKTAN SALLAMASI KOLAY NURİŞ GEL Bİ HELE KAPSAMA ALANINA GİRDE BOYUNU GÖRELİM SENİN BU HIRSIZ ... Mİ SAVUNACAKSIN BANA.YALAKA
 SEZGİN ULUKOY -- 23.12.2013 11:26

Sevgilli hocam adaylığın önce vatana, size ve partimize hayırli olsun.inşaallah bu seçim artvinin kaderini deyiştirecek.
 necat kaşıkcı -- 21.12.2013 19:35
Artvinimize Hayırlı Uğurlu Olsun
Hocamızın bu göreve layik gören Başta MHP İl Başkanlığı Olmak Üzere Merkez Teşkilatına, Arkasında Duran Ülkü Ocaklarına teşekkür ederim. Mazisinde herhangi bir olumsuz olayı olmayan, Hayat Felsefesinin hangi düşünçede olusa olsun İnsanlığına baktığı bir Başkanımız İnşAllah mevcut olacaktır. Artvin Halkına bu durumda çok iş düşecektir.
 Hocama -- 20.12.2013 11:24

17 aralıktan sonra tekrar MHP ye hayırlı olsun...
  -- 19.12.2013 16:41
Artvin MHP
Artvin'e Hayırlı olsun
  -- 18.12.2013 15:59
MHP'ye Başarılar
MHP, Artvin için titiz bir araştırma yaparak en uygun Belediye Başkan Adayını belirlemiş.Artvin'de oy kullanamayacağım için üzgünüm. Artvin'in KADİR kıymet bilen insanlarının SEÇGİN bir başkan seçeceğine inanıyorum. Samsun'dan Kadir beye başarılar dilerken MHP yönetimini seçimlerinden dolayı tebrik ederim. Mustafa
 Mustafa -- 16.12.2013 01:30

nuri yıldız bursada oturup artvini konuşmak kolay...buyur gel artvinede 15 senede artvini kalkındıran akp yi bir gör bakalım....artvin borçka karayoluyla başlayalım sonra varyant dediğimiz artvin şavşat yoluna geçelim ,oradanda yeni yapılan artvin yusufeli erzurum yoluna bakalım...yıllardır duble yol yaptık diye caka satanlar acaba artvini nedeen görmezler..çünkü helikopterden yollar düz görünüyor sanırım...yusufeli artvin yolu bitirilmiş kısımlarını ele alırsak ben her geçişimde aklına ne tür hakaret geliyorsa yapanın yaptıranın diye indiriyorum...aynı konu varyant yolu içinde geçerli..köy yollarına gelince kendine oy çıkan köylerin yolu eh biraz asval biraz beton diyerek gittiler ya oy çıkmayan köylerin hali...şimdi de kalkmış artvin belediyesini akp alırsa yatırım görecekmişiz hadi oradan..kalkındırma deil ama kaldırılma göreceğimizi iyi tahmin ediyorum ve ekliyorum...artvin sol zihniyetten artık kurtulmalı maden veya bir başka nedenle yapılan eylemler siyasi hatta devrimci örgüt gösterisine dönüyor.muhafazakr biri olarak artık özellikle kadir bey için mhp diyorum ve başarılar diliyorum...tüm etkimle kadir beyi destekleyeceğim...akp veya chp bence artık bu memleketten bir an önce silinmeli....
 nüri yıldıza selam -- 14.12.2013 23:58
En çok okunan ve yorumlanan
08 haber sitesinde en çok okunan ve yorum yapılan haber olduğuna göre MHP Artvin de var demektir. Hadi Hayırlı olsun.
  -- 12.12.2013 14:13
NURİ YILDIZA CEVAP
NÜRİ YILMAZ...AMACIN GAYEN NEYSE BİZ ONU İYİ BİLİYORUZ..BİZ İSLAM AHLAKI VE FAZİLETİ ÇERÇEVESİNDE,TÜRK ÖRF GELENEK GÖRENEKLER DOĞRULTUSUNDA YAŞAM FELSEFESİNDE OLAN BİR TEŞKİLATIZ...OY HESAPLAMASI KOLTUK SEVDALISI OLSAYDIK PKK YLA KUCAK KUCAĞA OLAN SİZLERİN SAFLARINDA YER ALIRDIK...ŞÜKÜR RABBİMİZE NEFİSİMİZ SAĞLAM YÜCE RABBİNİN KULU OLARAK ONUN ELÇİSİ PEYGAMBER EFENDİMİZİN ÜMMETİNDEN OLARAK HAKKI HAKİKATI ÇÖZECEK KADAR AHLAKLIYIZ....ONUN İÇİN SENİN GİBİ ÜÇ KURUŞ MENFAAT İÇİN NEFİSİMİZİ,AKLIMIZI,BEYNİMİZİ BÖLÜCÜ ÖRGÜTLE YAN YANA OLARAK İHANET ÇEMBERİNDE OLMAKTANSA HAK YOLU HAKİKAT YOLU OLAN ALLAH DAVASI OLAN BİR DAVAYA MENSUP OLMAK BİZİM İÇİN BİR ŞEREFDİR....ŞEREFİ OLANLAR ŞEREFDEN ANLARLAR...ONUN İÇİN SEN AKLINI FAZLA YORMA...SENİN AKLIN YETMEZ ALLAH YOLUNA VATAN YOLUNA MİLLET YOLUNA..SENİN AKLIN YETER APO YOLUNA,TAYİP YOLUNA,BÖLÜNMÜŞ TÜRKİYE YOLUNA,İHALE YOLUNA HAKİKATIN BİTTİĞİ KUL HAKKININ YENDİĞİ YERLERE. SİZLER LAYIK OLDUĞUNUZ YERDESİNİZ...ALLAH BİR GÜN İNŞALLAH SİZLEREDE DOĞRU YOLU HAK YOLUNU HAKİKAT OLUNU GÖSTERİR...
OCAKLI -- 07.12.2013 02:50
Artvin'e Hayırlı Olsun
Sayın hocamız adaylığını açıklayınca iştahı kabaranlar oldu.Yok sayın hocam Akp'den oy bölecekmiş yok Chp'ye bugüne kadar oy veren Mhp'liler kendi partilerine oy verecekmiş.Milliyetçi Hareket Partisi hiç bir partinin arka bahçesi yada yandaşı olmamış kendi başına doğruya doğru,yanlışa yanlış diyerek dik duruşunu her zaman ortaya koymuştur.Bu hesapları yapanlara buradan bir kez daha sesleniyorum boş hesaplar yapmayı bırakın ve biraz daha fazla çalışın çünkü karşınızda çok güçlü bir Milliyetçi Hareket var ve kendi omurgasına kendi kültürüne Türk-İslam ülküsünün ahlakına uygun ve mükemmel bir adayla geliyor.Birileri gibi ne madeni çıkartacağız nede madene hayır deyip ilk fırsatta oradan cebimize para sokmayacağız biz Artvin için savaşacağız,Artvin için çalışacağız ve gerekirse Artvin için öleceğiz.Sayın hocama tekrar başarılar diliyorum ve cani gönülden destekliyorum.Bu seçimde ne etrafını diktatörlükle suçlayıp 15 yıldır koltukta olup bir kez daha aday olanlar.Nede Artvin'i Ankaradan gönderdikleriyle kazana bileceklerini sananların seçimi olacaktır.Bu seçim haklının ve doğrunun seçimi yani Milliyetçi Hareketin seçimi olacaktır.
 Livaneli08 -- 05.12.2013 23:14
nuri yıldıza cevap
MHPbu güne kadar hiç kimseye göre hareket etmemiştir.Oyun oynamamıştır.İçi neyse dışıda o olmuştur.Oyları bölmeye sıra gelince,o işi peşine gittiğin zihniyet çok iyi yapmaktadır.Ülkede yapılanlara bakarsan ne demek istediğimi çok iyi anlarsın.Eğer bakınca anlayamayacak kadar beynin yoksa en yakın ÜLKÜ OCAKLARI na git sana biraz anlatsınlar.Korkma derslar ücretsizdir.
 mhp -- 03.12.2013 10:05
AMAÇ AK PARTİNİN OYLARINI BÖLMEK,GAYELERİ SEÇİM FA
mhpnin kazanamayacagı mümkün degil.amaç ak partinin oylarını bölüp chp'yi kazandırmak.hevesleri kursagında kalacak.ak parti gelecek artvin yatırımlarıyla hizmetleriyle kalkınacak.
 nuri yıldız-bursa -- 02.12.2013 15:00
Başarılar
Hadi hayırlısı... Mevlam yar ve yardımcınız olsun. Sevindik Güzel insan güzel Partide... Allah Muvaffak Eylesin İnşallah.
  -- 02.12.2013 08:33
mhp
mhp mhp mhp..artık mhp zamanı..allah yar ve yardımcınız olsun..aday ve mhp teşkilarına başarılar diler,hem chp ye hemde akp ye artık yeter diyerek herşey artvin için...artık artvin iyi yönleriyle anılması hatırlanması için kadir hocaya ve mhp ye destek zamanı haydi artvin sıra sizde....
 ulaş -- 02.12.2013 03:15
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com