27.06.2012
Cihan Elektronik bünyesinde Artvin’de faaliyet Turkcell İletişim Merkezi’nde satış danışmanı olarak çalışan Nuriye Kaya ile yine aynı kurumda satış danışmanı olarak çalışan Akın Sadıkoğlu dillere destan bir düğün ile dünya evine girdi.

 

Aynı kurumda çalışan genç çiftin düğünü, Ardanuç Fikri Demir Belediye Çay Bahçesi’nde yapıldı. Düğün öncesi yüzün üstünde konvoy ile Ardanuç’u turlayan gençler, saat 19.00’da düğün yapılacak bahçeye geldiler. Gençleri burada bir sürpriz bekliyordu. Şaka gibi ama şaka değildi. Elektrikler yoktu. Saat 18.15’te kesilmişti. Yaklaşık 2 saat elektriğin gelmesini bekleyen düğün davetlileri ve genç çift, 20.30’da gelen elektriklerin ardından düğün başladı. Nuriye Kaya ve Akın Sadıkoğlu nikâh memurunun karşısına geçerek şahitler huzurunda bir ömür boyu sürecek bir sözleşmeye, iletişim çalışanlarının birlikte düğün anısına çektirdiği fotoğraf ile sona imza koydular. Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir il dışında olduğu için düğüne katılamadı. Nikâhın ardından ilk danslarını yapan çifte, davetliler de eşlik etti. Özel bir organizasyonla farklı bir düğün yapan gençlerin davetlilerin duygularını yazabilmesi için açılan deftere duygularını ifade eden dostları ve yakınları gençlere ömür boyu mutluluklar dilediler.
Oyun havaları, horonlar ve dans ile güzel bir havada yapılan düğünden sonra davetliler mutluluklar dileyerek düğünden ayrıldı. Gelin Nuriye Kaya; “ Bizim en mutlu olduğum bir günde bizi yalnız bırakmayan dost, akraba ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Biz muradımıza erdik. Tüm sevenlere de aynı duygular yaşamsını diliyoruz. “ dedi. Akın Sadıkoğlu da duygularını ifade ederek;

“ İnanlar iki mecliste dost, akraba ve tanıdık arar. Bir tanesi düğündür. Bir diğerini herkes biliyor. Düğünümüzde mutluluğumuzu paylaşan herkese bende eşim Nuriye’nin dileklerine katılıyor, teşekkür ediyorum. Uzaktan yakından geldiler. Paylaşıldıkça çoğalan tek şeyin sevgi olduğunu bütün dünya biliyor. Bu akşam çok dostumuz sevgimizi paylaştı. Hakan Aydın bizimle beraber Turkcell İletişimde çalıştı. Askerlik dolayısıyla ayrılmıştı. Askerden geldi düğünümüze yetişmiş oldu. 08 Haber gazetesinin muhabiri ile birlikte geldi ben onlara da çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Bu haber 111081 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 2 )
tebrikler
ikinizede mutluluklar diliyorum çocuğunuzla birlikte mutlu sağlıklı bir hayat diliyorum allah sevginizi her daim artırsın mutluluklar
 melek yıldırım -- 17.12.2013 09:07
Yaşar Özbayrak
Allah rahmet eylesin çok üzüldüm.Rahmetli İstanbul Güngören Camlıkahve semtinde İbrahimle birlikte çalışıyordu.100 yıldan saz çalmak görmek için giderdim yanlarına.Sonra Süleyman'la çalışırken gördüm.hem de ne çalışma canla başla çalışıyordu.Çok üzüldüm.Mekanı cennet olsun.Yakınlarına başsağlığı diliyorum.Hem uzakta olmam ve hemde işte olmam yüzünden cenazeye katılamayacağım.
Mithat Tahtalı -- 02.08.2012 13:34
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com