11.01.2008
Artvin İl Özel İdarespor A Genç futbol takımı 12 Ocak Cumartesi günü Kemalpaşa deplasmanında karşılaşacağı maçın hazırlıkları dün tamamladı.
Özel İdarespor yaptığı iki maçı da kazanarak 6 puanla lider olurken rakibi Kemalpaşaspor 3 puanla  3. sırada son hazırlıklarını Perşembe (dün)günü yapıp maç saatini beklemeye başladı. Özel İdarespor futbolcularından takım kaptanı Ümit Akay, maça iyi hazırlandıklarını takımın moralinin yüksek olduğunu söylerken geçen haftada yıldızlaşan genç file bekçisi Serhat Biber ise “Takım arkadaşlarıma ve hocamıza güveniyorum. Bu maçı da kazanıp liderliğimizi sürdürmek istiyoruz ve bizlere bu imkânları tanıyan il özel idare yönetimine çok teşekkür ederim.”dedi.
                Çalışmalarını Artvin Şehir Stadı’nda gerçekleştirmek isteyen Özel İdarespor stadın karlı olması ve yetkililerin hiç bir çalışma yapmaması nedeniyle çalışmalarını halı saha da gerçekleştirmek zorunda kaldı. Özel İdarespor A Genç takımı 12 Ocak Cumartesi günü Artvin özel idaresi önünden kalkacak otobüsle Kemalpaşa Beldesine gidecek. Kulüp yöneticileri maça izlemek isteyen futbol severleri kulübe tahsis edilen araçla maça götürebileceklerini söylediler.  

Bu haber 4928 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com