06.08.2009
Artvin’de faaliyet gösteren My Garden Organizasyon; düğünleri, toplantıları, şölene dönüştürmeye ve ilk yenilikleri yapmaya devam ediyor.
Türkiye’de ilk kez uygulamaya başlayan ve 30 Temmuz Cuma günü tüm Türkiye’de 3G sistemiyle mobil iletişimde 3. Nesil Cep Telefonu Haberleşme Sistemi uygulamaya geçti. Teknolojiyi yakından takip eden ve çalışma alanlarında kullanan sektörler, erişimde hıza ulaşarak artık mobil sistemle hizmet vermeye başladılar.
Artvin My Garden, teknolojinin imkânlarını connet card sistemiyle yine organizasyonlarda yenilikler uygulayarak Türkiye’de bir ilke imza attı. 3 Ağustos akşamı Artvin Belediye Düğün Salonu’nda yapılan Neşe-Doğan çiftinin düğün töreninde canlı görüntülü yayın yapan sistemini kullandı. İlk kez kullandığı sistemde, canlı görüntülü yayını gazetemizin Sorumlu Müdürü Hatice Nur Ersöz’e bağlanarak yaptı.
Ersöz, salonda bulunan davetlilere, genç çifte mutluluklar dilerken teknolojinin hızına yetişemediklerini söyleyerek “Ayrıca My Garden’in kullanmış olduğu 3G teknolojisinin düğün töreninde ilk kez 08 Haber Merkezi olarak konuk olduk. Bu bakımdan My Garden’e teşekkür ediyorum. Artvin’de bir ilke imza attı. Artık insanlar binlerce kilometre uzaktan sevdiklerinin düğünlerine görüntülü bağlanıp iyi dileklerini aktarabilecekler, çok farklı bir çalışma. Bundan sonra bütün düğünlerde canlı bağlantıların taliplilerinin çok olacağına inanıyorum. My Garden farkını yine teknolojiyi yakalayarak uzağı yakın etti. Her çalışmasında farkındalık yaratarak Artvin’e önemli bir imaj kazandırdığını düşünüyorum. Görselliğin çok önemli olduğunu özel günlerde özel kılmak kendini yenileyen My Garden sayesinde Artvin’de oluyor. Bu güzel gelişmedir. İşletme sahibi Ufuk Karacan’ı tebrik ediyorum. Çok çalışkan arkadaşımız. Sürekli işin peşinde koşmakta ama teknolojinin peşinde yenilikleri takip ederek Artvin sosyal yaşantısına getirmesi çok güzel, tekrar tebrik ediyorum.” dedi.
            Artvin’de uyguladığı organizasyonlarıyla adından söz ettiren My Garden Organizasyon sahibi Ufuk Karacan da yapmış olduğu açıklamada:”Kullanmış olduğumuz teknolojiyi Türkiye’de ve Artvin’de ilk kullanan biziz. Yenilikleri anında Artvin’deki yapmış olduğumuz organizasyona yansıttık. İlk kez 3 Ağustos günü bu teknolojiyi düğün töreninde kullandık. 08 Haber Merkezinden sorumlu müdür Hatice Nur Ersöz’le yaptık. Bu anlamda özel günü ilk olarak 08’le paylaştık. Bizim için gurur verici. Salonda herkes canlı görüntülü bağlantıyı dikkatle izledi. Artık bundan sonra telgraf işine son verdik. Kullandığımız connet card sistemiyle sevdiklerine binlerce kilometreden dünyanın bir başka köşesinden canlı görüntülü ve kendi sesinden iyi dileklerini yollayabileceklerdir. Düğünlerde kullandığımız sisteme rağbetin olacağını düşünüyorum. Bütün organizasyonlarımızda sürekli yeniklikler getirerek Artvin’de farklılık yaratmaya, halkımızı şaşırtmaya ve sürprizlere devam edeceğim. Bizleri takip etmeye devam etsinler. My Garden özel günleri özel kılacağız. Artvin’de en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş My Garden Organizasyondan hizmet alan bütün müşterilerimize de teşekkür ediyoruz.” dedi.

                                                                                 

Bu haber 4735 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com