10.05.2023
TOGG ARTVİN’DE GÖRÜCÜYE ÇIKTI Yerli otomobil TOGG, bugün Artvin’e getirildi. Deriner Barajı ve Artvin’de araç turladıktan sonra Borçka ve Murgul ilçelerine de götürüldü.

 TOGG’a binen AK Parti Milletvekili Adayı Faruk Çelik, eski Milletvekili Ertekin Çolak, İl Başkanı Fatih Tahtalı Borçka ve Murgul ilçelerinde tur atarak vatandaşlara Türkiye’nin gücünü göstermeye çalıştılar.

Yoğun ilgi ile karşılananTOGG önünde yüzlerce kişi hatıra fotoğrafı çektirdi.
Murgul ilçesinde vatandaşlar ARTVİNLİTV aracılığıyla yerli otomobil hakkında şu açıklamalarda bulundular.
Yusuf Veziroğlu(Emekli): “TOGG ‘n Murgul ilçesine geldiğine çok memnu oldum. Hatta bazı insanlar buraya gelip TOGG’un egzozunun nerede olduğunu aramaya başladılar. Elektrikli arabada ebetteki egzoz olmazdı. Ama Türkiye yeniden bir dirilişe geçtiği için, bu TOGG’u yapan kurumlara ve bunun yapılmasına sebebiyet verenlere teşekkür ediyorum. Faruk Bey sürpriz yapmış. Bazı kesimler Faruk Bey’ in aleyhinde bir görüşe sahip olanlar var. Onlara samimiyetimle şunları söylüyorum. Faruk Bey Artvin vilayetinden hiç aday olmadı. İnşallah milletvekili olacak. Şu bir gerçektir. Diğer seçilen milletvekillerinde çok daha bürokraside çok daha fazla bilgisi vardır. ”
Genç bir Murgullu ise düşüncelerini şöyle ifade etti. “Öncelikli olarak çok mutluyum. Vatana ve milletimize hayırlı olsun. Rengi olsun, şekli olsun çok güzel. 
Mali Kalyoncu: Yapmında emeği geçenden Allah razı olsun. Milli gurur. Dosta düşmana kaşı yorum çok. Üretim aşamasını televizyondan izledik. Kısa zamanda bu başarı büyük bir gurur.”
 
 

Bu haber 712 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com