08.05.2023
MEMLEKET PARTİSİ İL BAŞKANINDAN AK PARTİ ADAYI FARUK ÇELİK’E SORU 14 Mayıs’a sayılı günler kaldı. Diğer partiler gibi Memleket Partisi de yoğun bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda dün Borçka ilçesinde çalışma yapan Memleket Partisi Artvin İl Başkanı Osman Yakut ve Milletvekili Adayı Tarkan Yılmaz, kapı dolaşarak partilerinin programını anlatıp kendilerini tanıtıyorlar. Seçmenin elini sıkarak oy istiyorlar.

 ARTVİNLİTV Ekibi de dün Borçka ilçesinde haber amaçlı gezisinde Memleket Partisinin seçim çalışmasına denk geldi.  İl Başkanı Osman Yakut,  ARTVİNTV’ye ayak üstü yaptığı açıklamada iktidar partisi adayı eski bakan Faruk Çelik’i isim vermeden eleştirdi.

İl Başkanı Yakut, “İnsanlar 5 dönem aynı yüzleri görmekten bezdi. Aday olmayan il kalmayan adamı getirip buradan aday yaptılar. Bu memlekette bir evi olmayan DSİ’nin misafirhanesinde kalarak Artvinli olunmuyor. Kimse kusura bakmasın.
“Hopa Devlet Hastanesine bir telefonla MR cihazı geliyorsa 21 senedir neden gelmedi?” diye soru soran İl Başkanı Yakut, “Bunun cevabını verecekler bize. Allah razı olsun, bir telefonla MR cihazı geliyormuş. Bu daha büyük bir ayıp. Milletvekili adayımızın babası kanser hastasıydı vefat etti. Hepimizi evinde kanser hastası var. Bölge halkı olarak bundan muzdaribiz. Şimdiye kadar getirilmeyen MR cihazı bir telefonla getirilebiliyorsa o da bakanımızın ayıbı.” dedi.
İl Başkanı Osman Yakut ve Milletvekili Adayı Tarkan Yılmaz, yaptığı kısa açıklamanın ardından basın mensuplarına kolaylıklar dileyerek çalışmalarına devam ettiler.
  

Bu haber 755 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com