05.05.2023
AK PARTİ ADAYI FARUK ÇELİK: BENİM MİLLETVEKİLLİĞİNE İHTİYACIM YOK! 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde adaylar o köy senin, bu köy benim koşuşturuyor.

 AK Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı ve aynı zamanda uzun yıllar bakanlık yapan Faruk Çelik, 4 Mayıs günü Yusufeli Esenyaka(Zor) köyünü ziyaret etti. AK Parti örgütü ile gerçekleştirdiği ziyarette, vatandaşlara köy kahvesinde seslenen Faruk Çelik, kendisini milletvekilliğine ihtiyacının olmadığını, görev verildiği için hizmet etmek için doğduğu topraklara görevlendirildiğini söyledi.*

 
Faruk Çelik’in köy kahvesinde yaptığı konuşması şöyle: “Bu arkadaşlarım beni bilirler. Benim milletvekilliğine ihtiyacım yok. Birileri kapı kapı dolaşıp milletvekili olmak için uğraşıyor. Benim öyle bir derdim yok. 5 dönem milletvekilliği yapmışım. Doya doya milletvekilliği yapmışım. 10-11 sene kime nasip olmuş, Türkiye’de saysanız bakanlık yapan Türkiye’de 25-30 kişi yoktur. Burada görev yapmışız. Ne işimiz var burada.
Hizmetten başka bir şey yok. Memleketin ihtiyacı varsa bastonluysan bastonunu alıp yola çıkacaksın.
Burada ihtiyaç varmış, ‘Bize git’ dediler, geldik. İnşallah istediğimiz gibi desteği de alacağız. Ankara’dan bütün haklarınızı alacağız.
Gerekirse buradaki iş imkanlarını artırarak iş imkanlarını farklılaştırarak buradaki güzellikleri ön plana çıkararak yapacağımız projelerle burada yaz kış oturulabilir gençlerimizin de istihdam edilebileceği alanlara dönüştürecek projelerle sizleri yan yana getireceğiz inşallah.
Onun için bütünü ile sizlerde güzel bir destek istiyorum.
Hizmetlerde de buluşmak üzere diyorum.”
Seçim çalışması kapsamında köy ziyaretlerini gerçekleşktirelen Faruk Çelik ve AK Parti seçim komitesi Artvin’in köylerini markaja aldı. Köylülere istihdam ve İl Özel İdare imkanlarından yararlandırma sözü veriyor.
 
 
 

Bu haber 830 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sedat VARAN

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com