08.02.2023
ARTVİN TÜCCARI DA DEPREMEZEDELERE YAŞAM MALZEMESİ GÖNDERDİ Artvin TSO Yardım TIR’ları Deprem Bölgesine Doğru Yola Çıktı

 Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremlerde, ülke genelinde yardım kampanyaları devam ediyor. Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri tarafından, depremden etkilenen Malatya ve Adıyaman’da bulunan depremzedeler için yardım TIR’ları gönderildi.

Adıyaman merkeze, su ve yakacak dolu 2 TIR Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesi ve bir başka deprem bölgesi olan Malatya’ya ise gıda ve giysi olmak üzere karma malzemenin yer aldığı kamyonlar yola çıktı.
Yardımların devam edeceğini belirten Artvin TSO Yönetim Kurulu Başkanı Kurt, “Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Hatay, Osmaniye, Adana vatandaşlarımın öncelik ihtiyaçları için yönetim kurulumuz olarak yaptığımız çalışmada hazırlanan yardım TIR’ları yola çıktı. Yardımlarımıza devam edeceğiz. Ülke olarak önemli bir süreçten geçiyoruz. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah´tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 370 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com