07.02.2023
ARTVİN’DE BİR İŞLETMECİ KONAKLAMA TESİSİSİN DEPREMZEDELERE AÇTI Tüm Türkiye’de seferberlik sürüyor. Kahramanmaraş Merkezli 6 Şubat tarihinde meydana gelen ve yaklaşık 10 ili etkileyen deprem sonrası arama kurtarma çalışmaları sürerken depremden kurtulmayı başaranlar, bu kez soğuk kış günü barınma sorunu ile karşı karşıya kaldı.

 DAYANIŞMAYA ARTVİN BÜYÜK DESTEK VERİYOR.

Artvin Şehir Merkezine 12 km mesafede bulunan Marina Tatil Köyü işletmecisi tesisini depremden zarar gören ailelere açtı. Artvin Belediyesi yaptığı duyuruda tatil köyünün işletmecisi ile birlikte bir çalışma yaptıklarını ve bunun sonucu olarak deprem bölgesinden kendilerine ulaşacak kişileri bu tesiste ağırlayabileceklerini açıkladı.
Deprem bölgesinden başvuru yapan mağdur kişilerin ulaşımı da Artvin Belediyesi tarafından ücretsiz bir şekilde karşılanarak depremzedelerin Marina Tatil Köyüne yerleştirileceğini duyuruldu.
 

Bu haber 328 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com