07.02.2023
ARTVİN KIZILAYI DEPREM BÖLGESİ VE ÇEVRE İLLERE GÖREVLENDİRİLDİ Dün yaşanan Kahramanmaraş merkezli büyük deprem sonrası ülke olarak Türkiye adeta seferber oldu.

 Artvin Kızılay Kan Merkezinde görev yapan personelden oluşturulan bir ekip deprem bölgesi Gaziantep ili emrine görevlendirilirken diğer iki ekip de Rize ve Trabzon illerinde görevlendirildi. Kan Merkezi personeli Rize ve Trabzon illerinde kan alma işlemlerine destek veriyor.

Görevlendirme Kızılay Genel Merkezi tarafından yapıldı. Artvin’de kan stoklarının yeterli olduğu ve herhangi bir sıkıntının yaşanmasının söz konusu olmadığı edinilen bilgiler arasında. 

Bu haber 317 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com