23.12.2022
GALATASARAY TARAFTARLAR DERNEKLERİ FEDERASYONU GENEL BAŞKANI HEMŞEHRİMİZ MAHİR ALPASLAN OLDU Galatasaray Taraftarlar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Mahir Alpaslan oldu. Genel Başkan Eren Cicioğlu’nun özel nedenlerden dolayı istifa etmesi nedeniyle, Federasyon Yönetim Kurulu, başkan yardımcılığı görevinde bulunan hemşehrimiz, Galatasaray Taraftarlar Derneği Artvin Şube Başkanı ve Federasyon Başkan Yardımcısı Mahir Alparslan’ı Federasyon Genel Başkanı olarak oy birliği ile görevlendirdi. Alpaslan 2 yıl bu görevi sürdürecek.

 Mahir Alpaslan, Galatasaray Taraftarlar Dernekleri Federasyonu gibi büyük bir camianın genel başkanı olmanın gururu kadar sorumluluğunun da farkında olduğunu belirterek yönetim kuruluna teşekkür etti.

Mahir Alpaslan, yaptığı teşekkür açıklamasında;
“Galatasaray Spor Kulübü Türkiye’nin en köklü, en önemli spor kulüplerinin başında gelir. Avrupa Şampiyonluğu’nun yanında Türkiye’nin en çok şampiyon olmuş bir takımın taraftarı olmak elbette ki büyük bir ayrıcalık.
Böyle bir kulübün üyesi, bireyi olmak gerçekten çok çok büyük bir onurdur.
Hele hele Galatasaray Taraftarlar Dernekleri Federasyonu gibi güzide bir kuruluşun Genel Başkanı olmak tarifi imkansız anlatması mümkün olmayan çok büyük bir onurdur. Bu büyüklük beraberinde ağır sorumluluğu da getiriyor. Ben bu bilincin farkındayım.
Bana bu görevi oy birliği ile veren federasyon yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Ben bu görevi bir ekip ruhu ile birlikte çalışmak koşuluyla kabul ettim. Ne yapacaksak birlikte yapacağız. Anca beraber, kanca beraber.
Biliyorsunuz Federasyon olarak 2022 Yaz dönemi istişare toplantısını, yönetim kurulu üyeleri ve özel katılımcılarıyla Artvin’de gerçekleştirmiştik. Federasyon yönetim kurulu olarak Artvin’in turistik, tarihi ve doğa lokasyonlarının yanı sıra bir dizi ziyaret de gerçekleştirmiştik. Dört ay önce başkan yardımcısı olarak görev aldığım federasyonumuzda özel nedenlerden dolayı istifasını sunan genel başkanımızın yerine yönetim kurulu yeni seçim tarihine kadar beni genel başkan seçti.
Bir kez daha teşekkür ediyor, güzel etkinlikler ve çalışmalarda bulunmak temennilerimle, tüm taraftarımıza, camiamıza Türkiye’nin kuzey yıldızı Artvin’den saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Bu haber 727 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com