08.10.2022
ARTVİN TİCARET ODASINDA SEÇİM HEYACANI DEVAM EDİYOR Oy verme işlemi saat 9.00’da başladı. Artvin ekonomisine yön veren ve Artvin’in en büyük çatı örgütü Artvin Ticaret ve Sanayi Odasında sandıklar kuruldu. Oy verme işlemi başladı. Merkez İlçe Seçim Kurulu tarafından kurulan 5 sandıkta yaklaşık 600 Oda üyesi oy kullanmaya başladı. Sandıklar saat 17.00’de kapanacak.

 Mevcut Başkan Seçkin Kurt’un mavi listesi ile eski Ak Parti İl Başkanı Ahmet Özçelik’in beyaz listesi yarışıyor. 5 meslek grubunda oy kullanılıyor. Her meslek grubundan 3 üye seçilerek Oda Meclisini oluşturacak. Seçilen meclis üyeleri de yönetim kurulunu seçecek.

08HABER’ e kısa açıklama yapan her iki aday birbirlerine başarılar diledi.
Mevcut Başkan Seçkin Kurt düşünce ve temennilerini şöyle ifade etti: “Artvin iş dünyasının seçimi başlayacak. Her iki adayla yan yanayız. Zaten Artvin’e yakışan da budur. Arkadaşları karşı da. Sonuç itibariyle Artvin kazansın istiyoruz. Kaybeden olmasın istiyoruz. Arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
Beyaz listedeki ekibiyle birlikte yönetim kurulu başkanlığına aday olan Ahmet Özçelik de :”Bu süreci kazasız belasız buraya kadar getirdik. Bundan sonraki süreçte de görev alacak arkadaşlara hayırlı başarılar diliyorum. Herkes kazandı kaybetti hesabımız yok. Burada kazanan da kaybeden bizim. Görev alan arkadaşlara yeniden destek amacıyla buradayız. Seçim öncesi ve sonrası neysek bundan sonraki süreçte de aynı noktada duracağız. Hayırlı olsun, teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.  
 

Bu haber 771 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sedat VARAN

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com