22.08.2022
Dünyanın en büyük “Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali #TEKNOFESTKARADENİZ Türkiye Drone Şampiyonası’nın 3. Etabı tamamlandı.

 #Kaledibiİskele’de devam eden şampiyonanın finaline katılan Artvin Valisi Yılmaz Doruk, yarışma sonunda 1. olan Atakan Mercimek’i tebrik ederek ödülünü takdim etti.

Ödül töreninde konuşan Vali Yılmaz Doruk, teknoloji geliştiren bir Türkiye hedefiyle yola çıkan TEKNOFEST kuşağının bugüne kadar son derece güzel projelere imza attığını belirterek, teknoloji alanında ülkemizi yeni ufuklara taşıyacak olan gençlerimize büyük fırsatlar sunan TEKNOFEST’in organizasyonunda emeği geçen herkese teşekkür etti.
Program Artvin Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı kano ve rafting sporcularının baraj gölü üzerinde yaptıkları gösterilerin izlenmesiyle son buldu.

Bu haber 922 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : AVBM

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com