11.06.2022
PEGASUS RİZE’YE UÇMAYA TEMMUZ AYINDA BAŞLIYOR 14 Mayıs tarihinde açılan Rize-Artvin Havaalanına Türk Hava Yolları seferlerini başlatmıştı. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte artan talebe Pegasus Hava Yolları da kayıtsız kalmadı.
PEGASUS RİZE’YE UÇMAYA TEMMUZ AYINDA BAŞLIYOR
 
14 Mayıs tarihinde açılan Rize-Artvin Havaalanına Türk Hava Yolları seferlerini başlatmıştı. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte artan talebe Pegasus Hava Yolları da kayıtsız kalmadı.
 
Rize’nin Fındıklı ilçesinde yapılan, Rize ve Artvin illerine ortak hizmet verecek olan Rize-Artvin Havaalanına planlanan uçuşlara, Türk Hava Yollarından sonra Pegasus da katıldı.  
 
İlk uçuşu 3 Temmuz günü başlatacak olan Pegasus, haftanın 5 günü olmak üzere, günde bir uçuş gerçekleştirecek. Pegasus destinasyon listesine göre  Temmuz ayında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Rize’ye cuma ve cumartesi günleri hariç olmak üzere pazar, pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri uçacak. Flypgs internet sitesinden yer alan bilgilere göre Pegasus, 3 Temmuz günü için İstanbul’dan Rize’ye bilet ücretini 901,99 TL olarak açıkladı.  

 

Pegasus Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen’den Rize-Artvin Havaalanına Temmuz ayında 5 gün uçuş planlamasını Ağustos ayında haftanın 7 güne çıkaracağı gelen bilgiler arasında. Detaylar şirketin https://web.flypgs.com/ internet sitesinden görülebilir. 

Bu haber 614 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sedat Varan

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com