06.06.2022
SU ŞENLİĞİ ETKİNLİĞİ BAŞLADI Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Su Şenliği etkinliği başladı.

 4 - 6 yaş arası çocukların katılımıyla 6 - 10 Haziran 2022 tarihlerinde Artvin Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda yapılacak olan Su Şenliği ve Eğlence Parkuru etkinlikleri bugün başladı.

Sporu eğitimle birleştirme amacıyla düzenlenen etkinliklerden biri olan " Su Şenliği " programıyla, gençlerin beden ve ruh sağlıklarını geliştirmek, sporu toplumun her kesimine yaymak, farklı spor branşlarını tanıtmak, yetenekli çocuklarımızı keşfederek onları spor branşlarına yönlendirmek ve ulusal ve uluslararası yarışlara hazırlamayı hedefliyor.
Su Şenliği Etkinliği 6 - 10 Haziran tarihleri arasında Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda devam edecek.

Bu haber 723 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com