25.09.2021
ALTINYILDIZ YENİ ADRESİNDE ARTVİNLİLERE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR Giyim sektörünün öncü ismi Altınyıldız markasının Artvin Bayii, ARTRİUM AVM’de daha geniş ve ferah bir ortamda kapılarını müşterilerini açtı.

 Artvin’de 60 yıldır giyim sektöründe faaliyet gösteren Şahin ailesi, Altınyıldız Classics Mağazasını ARTRİUM AVM’ne taşıyarak yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Davetlilerin ve Artvin halkının yoğun ilgi gösterdiği açılışa Altınyıldız Classics yöneticisi Emre Serindağ da katıldı.
Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Artrium AVM’de yeni yerine taşınan Altın Yıldız Classics Giyim Mağazasının açılış törenine katıldı.
Artvin Merkezde 3 kuşaktır giyim sektörü üzerine hizmet veren Şahin ailesi, Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan, Altın Yıldız Classics Mağazasını, Artvin halkına daha nitelikli hizmet verebilmek için kurumsal anlayışla, Artrium AVM’ye taşıdı.
Açılış konuşmasını yapan işletme sahibi İlyas Şahin; “60 yıllık tecrübe ile giyim sektöründe Artvin halkına, hizmet ediyoruz. Bundan sonrada kurumsal olarak daha nitelikli bir şekilde hizmet edeceğiz. Bu özel günde bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
Açılış kurdelesinin kesiminden önce konuşan Başkan Elçin,” 60 senedir Remzi Amca Altın Yıldız, Mithat giyim gibi hep marka satardı. Son kuşak olarak da İlyas Bey dedi ki, modern hayat alışveriş merkezine döndü bizler de AVM’de olmalıyız diyerek buraya taşındı. Bu müteşebbis de, AVM’de kendi kurumsal işyerlerini açarak bizim paralarımızı Artvin’de sakladıkları için kendilerini kutluyorum. Artvin’e hizmet olarak katkı sağlayacaklarına inanıyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin bol kazançlar diliyorum.” diye sözlerini tamamladı.
Protokol tarafından, Altın Yıldız Classics Mağazasının açılış kurdelesi kesilerek mağazadaki ürünler incelendi.
 Açılışa; CHP YDK Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, İYİ Parti İl Başkanı Kemalettin Akgök, SOL Parti İl Başkanı Sercan Dede, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yavuz Dinç, CHP Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Çoruh, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, kurum müdürleri, STK Temsilciler ve Şahin ailesinin yakınları katıldı.

Bu haber 1925 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com