05.03.2021
ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN ÇEVRE VE ŞEHİRÇİLİK İL MÜDÜRܒNE ZİYARET Artvin Çoruhspor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Katip Çiçek´i makamında ziyaret etti. Artvin Çoruhspor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz, gazetemize yaptığı açıklamalarda: “ Artvin Çoruhspor Kulübü olarak görevine kısa bir süre önce başlayan Sn. Katip Çiçek Müdürümüze hayırlı uğurlu olsun ziyaretinde bulunduk.

Müdürümüz uzun yıllar Bölgesel Amatör Liginde futbol oynamış camiamızın her türlü zorluğunu ve güzelliğini yaşamış bir büyüğümüz. Artvin Çoruhspor Kulübü olarak ilk kez katılacağımız Bölgesel Amatör Liginde şuanki durumumuzu yaşadığımız sıkıntıları ve yapmamız gerekenler konusunda istişarelerde bulunduk.

Bölgesel Amatör Ligi, 15 Nisan 2021 tarihinde start alıyor. İnşallah müdürümüz ile birlikte müsabakaları birlikte takip edeceğiz . Çevre ve Şehircilik il Müdürümüz Sn Katip Çiçek Beyefendiye bizleri kabul etttiği ve destekleri için çok teşekkür ederiz. Görevinde başarılar diliyorum." dedi.

Bu haber 5910 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com