29.12.2020
Artvin Ticaret ve Sanayi Odası “Tabletin Benden” Dedi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası uzaktan eğitim sürecine katkıda sunmak amacıyla okullar tarafından belirlenen öğrencilere ulaştırılmak üzere 85 adet tablet bilgisayar desteğinde bulundu.

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafında ülke genelinde sürdürülen tablet desteğinin yanında Artvin Valiliği tarafından başlatılan “Tabletin Benden Bağış Kampanyası” kapsamında eğitim destekçisi kurum ve kuruluşlar ile hayırsever vatandaşların tablet desteği devam ediyor.
Bu kapsamda Artvin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bağışlanan 85 adet tablet bilgisayar düzenlenen teslim organizasyonunda ARTSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’a imzalanan protokolle takdim edildi.
Teslim töreninde konuşan ARTSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt pandemi sürecinde uzaktan eğitim çalışmalarının sürdürülmesi adına verilen her desteğin öğrencilerin yetişmesinde büyük önem taşıdığına vurgu yaparak “ Bu desteği en anlamlı destek olarak görüyoruz çünkü eğitime yatırım yapmak kadar güzel bir şey yok. İlimizde yaşayan öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’na desteklerinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında; “Ülkemizin geleceği çocuklarımızın nitelikli eğitim alarak yetişmesi açısından bakıldığında eğitim tüm toplumun sorumluluğudur. Bu anlamda Artvin olarak çok şanslıyız çünkü eğitim camiası olarak çocuklarımız için attığımız her adımda büyük bir duyarlılıkla bizleri destekleyen kurum, kuruluş ve vatandaşlarımızı yanımızda görüyoruz.” dedi.

 

Teslim törenine ARTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Ali Öktem, Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, İl Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürleri Ahmet Bürlükkara ve Sinan Soylu katıldılar.

Bu haber 6541 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com