08.12.2020
ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBܒNDEN FAHRİ ACAR’A ZİYARET Artvin Çoruhspor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’ı makamında ziyaret etti.

 Artvin Çoruhspor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz, gazetemize yaptığı açıklamalarda; ”Bugün Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Fahri Acar Beyefendi’yi makamında ziyaret ettik. Müdürümüz Sayın Acar’a, bizi kabul ettiği ve zaman ayırdığı için teşekkür ederim. Müdürümüze Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan futbol takımımız son durumu ve altyapı çalışmaları konusunda istişarelerde bulunduk.


Artvin Çoruhspor Kulübü olarak Milli Eğitim Müdürümüz ile Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte işletimini planladığımız Artvin Çoruhspor Kulübü’nün geleceği açısından önemli ekonomik getirisi olacağına inandığımız tesis projemiz hakkında fikir alış verişinde bulunduk.

Milli Eğitim Müdürümüz konuyu ilgili şube müdürlerimiz ile paylaştı. İnşallah en kısa sürede hukuksal engeller aşılarak bu ortak projemiz protokol aşamasına getiririz.

Artvin Çoruhspor Kulübü olarak sportif yapılaşmanın yanında kulübümüzü ekonomik anlamda ayakta tutacak tesis projelerimizi de aynı zamanda götürmek zorundayız. Yönetim kurulu olarak sportif başarı kadar ilimize kazandıracağımız tesisler içinde yoğun bir çaba harcıyoruz. En kısa sürede sporcu Konuk evimiz, kış Kamp tesisimiz ve Saçinka bölgesindeki yaz kamp tesisimiz ile ekonomik anlamda ciddi bir getiri sağlayacağına inandığımız bir tesis işletmesi içinde çalışmalarımız son aşamaya geldi.

Artvin Çoruhspor Kulübü yönetim kurulu olarak bu sezon Bölgesel Amatör Ligi’ni şampiyon tamamlayarak önümüzdeki sezon profesyonel ligde mücadele ettiğimiz takdirde tesislerimizin de ivedilikle tamamlayarak profesyonel ligde kendi imkânlarımız ile kalıcı olmayı başaracağız.
-Bizler hayal ediyoruz.
-Her şey hayal etmekle başlar.” dedi.

Bu haber 6828 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com