07.12.2020
Salih Ejderoğlu´nu kaybettik. Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin Kurucu Başkanı ve ilk İl Başkanı Salih Ejderoğlu kalp krizi sonucu vefat etti.

 

Gazeteci Sami Özçelik, Salih Ejderoğlu’nun ölümünün ardından şunları kaydetti:
“Salih ejderoğlu benim tanıdığım, doğruya doğru, eğriye eğri diyebilen güvenilir saygın bir insandı.
Ölüm mutlak gerçek. Bugün olmasa yarın. Bugün ona, yarın sana, hepimize... Önemli olan; yürekten "Allah rahmet etsin. İyi insandı. Doğru insandı." dedirtebiliyor musunuz.
Salih abim için Artvin´in her insanı bu cümleyi yürekten söyler. Türkiye´nin durumunu onun kadar gerçekçi ve cesurca çok insan analiz ederdi. Gençler için, geleceğimiz için ülkemiz ve millet için derin endişe ederdi. Ben bugün varım çok değil bu seneyi bitiremem gibi geliyor.
Kendim için hiç bir korkum endişem yok. Ben unumu elemişim. Allah´a kavuşmak için bütün hazırlıklarımı tamamladım. Torunum için korkuyorum. Allah geride kalanlara kolaylık versin.”

 

 

 

Bu haber 6365 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com