01.12.2020
TÜRK TELEKOM KARANTINA ALTINDAKİ ÖĞRENCİLERİN İNTERNET SORUNUNU ÇÖZDÜ Artvin Seyitler Köyü Çarbiyet Mahallesi’nde kısa süre önce tamamlanarak vatandaşlarımıza teslim edilen Afet Konutlarında yaşayan öğrencilerin uzaktan eğitim faaliyetlerine ulaşabilmeleri için Artvin Türk Telekom personelleri pandemi ve karantina kurallarına rağmen uygun özel kıyafet ve alınan önlemler eşliğinde öğrencilerin evlerine internet bağlantısı ulaştırdılar.

 Seyitler Mahallesi’nde şu anda karantina uygulaması yapılmasına rağmen, Türk Telekom görevlileri; “Yeter ki öğrencilerimiz uzaktan eğitimden mahsur kalmasınlar!” diye büyük bir fedakârlıkla, özel olarak giydikleri kıyafetler ve araç gereçle evlere girerek internet bağlantılarını gerçekleştirdiler.

           Konu hakkında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar "Ailelerin yakın bir tarihte yaşamaya başladıkları bu bölgedeki öğrencilerimizin uzaktan eğitime erişemedikleri bilgisini aldıktan sonra Türk Telekom Artvin İl Müdürü Orhan Ağdemir ile yaptığım görüşme sonrasında özel kıyafet ve tedbirler alan ekiplerce Çarbiyet Mahallesi’ndeki öğrencilerimizin evlerine hemen internet erişimi sağlanmıştır. Destekleri ve duyarlılıklarından ötürü Türk Telekom Artvin İl Müdürü Orhan Ağdemir´in şahsında tüm Türk Telekom çalışanlarına teşekkür ederim." dedi.

Bu haber 3705 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com