01.12.2020
RASİM YILMAZ HASTANEDEN TABURCU OLDU By-pass ameliyatı geçiren Ankara Artvin Kültür Yardımlaşma Derneği Başkanı Rasim Yılmaz taburcu oldu. Tedavisi evinde devam edecek. Rasim Yılmaz; doktorlarına, arayan soran dostlarına teşekkür etti. Ankara Artvin Kültür Yardımlaşma Derneği Başkanı gazeteci, yazar, sanatçı, Şair Rasim Yılmaz, by-pass ameliyatı geçirdi.

 Artvin´den Ankara´ya doğru yola çıkan Rasim Yılmaz Rize´de kalp krizi geçirdi. Kalp krizi geçirdiğini anlamadan özel aracıyla Ankara´ya kadar gelen Yılmaz, burada hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tetkikler sonrası ciddi bir kalp krizi geçirdiği anlaşıldı ve en kısa sürede ameliyat olması gerektiği söylendi. Ankara Özel Umut Hastanesi´nde başarılı bir bypas ameliyatı geçiren Rasim Yılmaz taburcu edilerek Sincan´daki evine döndü.

Kalp krizi geçirdikten sonra ve ameliyatı sonrası arayan, soran dostlara teşekkür etti. Kızı aracılığı ile yaptığı teşekküründe şu ifadeler yer aldı.
“Ben Rasim Yılmaz´ın kızı Deniz. Babamız Rasim Yılmaz hastaneden taburcu olmuştur. Tedavi süreci evde devam edecektir. Pandemi sürecinden dolayı doktorların uyarısı ile ziyaretçi kabul edemiyoruz. Siz güzel canlara mesajı vardır.
Rasim Yılmaz;
Başta aileme ( kızlarım, eşim ve kardeşlerim), Prof. Dr. Refik Taşöz, Prof. Dr. Özgür Çiftçi, Doç. Dr. Barış Uymaz (Hopalı), Doç. Dr. Özge Korkmaz, Dr. Kurmanbek Tazhiyevve, Özel Umut Hastanesi kardiyoloji servisi, yoğun bakım hemşire ve sağlık personellerine, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan´a, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir´e, Ayhan Çapacı´ya, Dr. Yavuz Akaltun´a, Yüksel Çorbacığlu´na, Metin Arifağaoğlu´na, Süleyman Karadeniz´e, Özgür Kalın´a, Güner Yalçın´a, Cengiz Tekin´e, Ali Tekin Çelik´e ve adlarını saymanın olanağı olmayan binlerce güzel yürekli insana, arkadaşlarıma, dostlarıma, yoldaşlarıma, Artvinli hemşehrilerime, köylülerime, kan vermek için gelen ve seferber olan herkese, sendikam TÜM-BEL-SEN´e, başta Artvin Kültür ve Yardımlaşma Derneği olmak üzere tüm Artvin dernek, vakıf, kuruluş yönetim ve üyelerine, AKSU´ ya, dualarını esirgemeyen tüm sevenlerime sonsuz selam, sevgi ve teşekkürlerimi iletiyorum.
Büyük Ailemi Seviyorum.”
 

Bu haber 3621 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com