28.11.2020
BASKAN YILDIZ TESTİNIN POZİTİF ÇIKTIĞINI DUYURDU! Koronavirüs salgını 9 ay aradan sonra adeta zirve yaparak ülkemizde rekorlar kırıyor. Vaka sayısı ve hasta sayısı her geçen gün katlanıyor.

 İlimizde maalesef en çok koronavirüs vakası görülen 15 il arasında. Artvin´de koronavirüs çemberi iyice daralmış durumda. Temaslının sayısı bilinmiyor, gerçek korona sayısı bilinmiyor. Alınan önlemler ise yetersiz kalıyor.

Son olarak 33. Nolu Dolmuşçular Kooperatifi Başkanı Remzi Yıldız koronaya yakalandığını duyurdu. Başkan Yıldız, şunları dile getirdi;
"Ülkemizde hızla yayılan KOVİT-19 salgınına karşı almış olduğum tüm tedbirler karşısında, 23.11.2020 tarihinde geçirmiş olduğum ani bir rahatsızlık sonucu 24.11.2020 tarihinde Artvin Devlet Hastahanesinde yaptırmış olduğum KOVİT-19 testi sonucu POZİTİF çıkmıştır. Ancak; sağlık teşkilatımızın konu ile ilgili almış olduğu tedbirler ve uygulamış olduğu ilaç tedavisi sonucu, bugün itibariyle 6 nci günde iyi neticelerini ve gittikçe sıhhatimin daha da düzeldiği kanaati oluşmaktadır. Bu nedenle tüm insanlarımızın KOVİT-19 salgınına karşı maske, mesafe ve hijyen kurallarına özen göstermelerini, eş ve dostlarının can güvenliğini koruma açısından sorumlu olduğumuzun bilinci altında hareket etmemiz gerekmektedir. Bu çerçevede canları pahasına bizleri her türlü tehlike altında tedavi eden tüm sağlık teşkilatına, fedakâr doktor ve hemşirelerimize, karar merciindeki pandemi kurullarına, alınan kuralların uygulanmasında görevli tüm güvenlik güçlerimize, bizleri hiç yalnız bırakmayıp arayan soran eş ve dostlarımıza ve çalışma arkadaşlarıma cani gönülden teşekkür ediyor, tedavi sonucumun iyi olduğunun bilinmesi dileğiyle tüm insanlara saygılar sunuyorum." dedi.
 
 

Bu haber 4230 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com