24.11.2020
YUSUFELİ BELEDİYESİNDEN ÖĞRETMENLERE 24 KASIM KUTLAMASI Yusufeli Belediyesi bu yılda 24 Kasım’da Öğretmenler Günü’nde ilçedeki tüm öğretmenlere bugünün anısına canlı gül hediye ederek onları bu anlamlı günde yalnız bırakmadı. Yusufeli Belediyesi tarafından, ilçe merkezi ve köylerinde görev yapan bütün öğretmenlere ve ilçe merkezinde oturan emekli öğretmenlere canlı gül hediye edildi.

 merkezinde oturan emekli öğretmenlere canlı gül hediye edildi.

Yusufeli Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı bu yıl pandemi nedeniyle kısıtlı bir etkinlikle kutlandı. Öğretmenlerin okullarda bulunmaması ve toplu organizasyonların yapılamaması nedeniyle toplu bir etkinlik gerçekleştirilemedi. Her yıl emekli öğretmenlerle yapılan yemek programı bu pandemi nedeniyle yapılamadı.
Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, öğretmenlerin görev yaptığı okullara gönderilen hediye vesilesi ile “Güler yüzleriyle gül gibi nesiller yetiştiren tüm öğretmenlerimize sağlıklı yıllar diliyor, Millet mekteplerinin açıldığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. ”dedi.
Yusufeli Belediyesi her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle ilçe merkezi ve köylerinde bulunan tüm öğretmenlere ve ilçedeki emekli öğretmenlere hediye takdiminde bulunuyor.

Bu haber 3204 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com