24.10.2020
Ankara´da faaliyette Artvin Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Artvinli Tekin Üstündağ´ın ölümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 AKYD´DEN TAZİYE NESAJI

Ankara´da bulunan ´Artvin Kültür ve Yardımlaşma Derneğinden taziye mesajı..

Artvin kültür Yardımlaşma Derneği´nin geçmişte yönetım kurulu üyesi olarak da görev yapan dernek üyesi Tekin Üstündağ´ın kalp krizi sonucu vefatı nedeniyle Dernek Başkanı Rasim Yılmaz yönetim kurulu adına bir mesaj yayınladı. Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi .
"Bugün efkarlıyım açmasın güller
Tekin ağabeyimden kara haber var!
GÜLE GÜLE TEKİN HOCAM!
Derneğimizin eski yöneticilerinden, fotoğraf sanatçısı, çevreci, Yolcu Haber Gazetesi Yayın Yönetmeni, Artvin’in yetiştirdiği güzel insan, sevgili ağabeyimiz ve dostumuz TEKİN ÜSTÜNDAĞ, geçirdiği kalp krizi sonucu sonsuzluğa yürüdüğünü büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Ailesi, sevenleri ve dostlarının acılarını paylaşıyoruz.
Mekanı yıldızlar olsun.
Rasim Yılmaz "

Bu haber 4277 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com