11.10.2020
ARTVİNLİ BİR DOKTOR DAHA TIP DÜNYASINDAKİ YERİNİ ALDI Artvinli bir genç daha Tıp Fakültesinden mezun olup doktorlar ordusuna katıldı. Hastalıklara karşı sağlığımız için her zaman yanımızda gece gündüz demeden bir nefer gibi çalışan doktorlarımızın özellikle pandemi döneminde adeta göğüslerini siper edercesine,canları pahasına çalışmaları ise halkın takdirini kazandı.

 İşte böyle bir dönemde okulunu bitiren Artvinli genç doktor Tayfun Ustabaş, Vezirköprü Devlet Hastanesine atandı ve görevine başladı.

Baba Yüksel Ustabaş, bu gururu sosyal medyadan Artvin halkıyla ve dostlarıyla paylaştı. Artvin Hopa ilçesinden olan Yüksel Ustabaş, SGK´dan emekli oldu ve Samsun´da ikamet ediyor.
Baba Yüksel Ustabaş, sosyal medyadaki paylaşımında şu ifadelere yer verdi;
"Zaman işte akıp gidiyor. Azim ve kararlılıkla Tıp fakültesini bitiren oğlum Tayfun Ustabaş´ın, Vezirköprü Devlet Hastanesinde göreve başlamış olmasının sevinci ve mutluluğundayız.
Bütün gençlerimiz ve ailelerinin benzer mutluluklar yaşaması dileklerimle, DoktorTayfun’umuza görevinde başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi."
Biz de genç doktorumuz Tayfun Ustabaş´a görevinde başarılar dilerken, böylesine başarılı bir evlat yetiştiren Ustabaş ailesine, öğretmenlerine, bu gururu yaşattığı için Artvinliler olarak teşekkür ediyoruz.

Bu haber 3941 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
tebrikler
tabiki hele hele tanıdık bırisi olması güzel ALLAH hayırlısını nasip etsin başarılar diliyoruz ARTVİNLİ olarak guru duyduk
 sabri akbulut -- 13.10.2020 23:19
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com