25.07.2020
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Artvin Kurucu Başkanı Hilmi Yazıcı atandı. Ankara Genel Merkezde yapılan iştişareler sonrası Artvin İl Kurucu Başkanlığına ataması yapıldı. Yazıcı görevi aldıktan sonra yazılı açıklama yaptı. Açıklaması şöyle:

 ARTVİN KAMUOYUNA

Güzel Ülkemizi bir adım daha ileri nasıl taşırız,
insanlarımıza müreffeh, huzurlu ve umutlu yarınları nasıl inşa edebiliriz gayret ve amacıyla Sayın Ali BABACAN´ın liderliğinde bir araya gelen kadro ve ekip arkadaşlarımızın yürüttüğü istişareler neticesinde DEVA Partisi ARTVİN Kurucu İl Başkanı olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım.
Başta Genel Başkanımız Sayın Ali BABACAN olmak üzere bizi bu göreve layık gören, destek ve katkılarını esirgemeyen tüm ARTVİNLİ hemşehrilerime saygılarımı arz etmek isterim.
En kısa sürede ülkemizin, milletimizin ve ARTVİNLİLERİN hizmetine gece gündüz demeden koşacak ehil ve liyakatli il ve ilçe teşkilatlarını oluşturmak için çalışmalara başlanacaktır.
Yerel basın kuruluşları ve sosyal medya hesaplarımızdan konuya ilişkin açıklamalar yapılacaktır. Lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.
İl ve İlçe teşkilatlarında aktif görev almak veya gönüllü olmak için bizimle irtibata geçiniz.
Bu duygu ve düşünceler ile Artvin Kurucu İl Başkanlığı görevinin Ülkemiz, Artvin ve Artvinliler için hayırla vesile olmasını temenni eder, bu cennet vatanımızı bize emanet eden atalarımız ve devlet büyüklerimizi saygı, hürmet ve minnetle anmak isterim.
Hilmi YAZICI
DEVA PARTİSİ ARTVİN KURUCU İL BAŞKANI

Bu haber 5688 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com