25.12.2019
Bu yıl 84’üncüsü düzenlenecek olan Büyük Atatürk Koşusu’na Arhavi ilçemizden atletizm dalında önde gelen sporcularından olan Zafer Şahin de katılım gösteriyor. Şahin, Ankara’da yapılacak olan koşu öncesi Arhavi Belediyesini ziyaret etti.

 Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100’üncü yılı nedeniyle düzenlenen Büyük Atatürk Koşusu’nun bu yıl 84’üncüsü düzenleniyor. 27 Aralık Cuma günü yapılacak olan 84. Büyük Atatürk Koşusu’na katılacak olan Zafer Şahin’i Belediye Başkanlık makamında ağırlayan Arhavi Belediyesi Başkan Vekili Emine Kuruoğlu, kendisine Türk bayrağı takdim etti. Kuruoğlu, bu anlamlı koşuda Zafer Şahin’e başarılar diledi ve bugüne kadar olduğu gibi ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Mesafesi 10,8 kilometre olan yarışma, 27 Aralık günü Dikmen’deki Keklikpınarı mevkiinde başlayacak ve Ankara Garı önünde sona erecek. Koşu TRT2 kanalından saat 14.00’dan itibaren canlı olarak yayınlanacak.

Bu haber 1474 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com