09.12.2019
BAŞKAN AYTEKİN: GENÇLERİMİZ İSTEDİ BİZ YAPTIK İlçe merkezi Hasanağa Mahallesi’nde bulunan Yusufeli İlçe Stadı’na Yusufeli Belediyesi tarafından tribün yapılıyor.

 Yusufeli Belediyesi, Yusufelili futbol severlerin talepleri doğrultusunda ilçe stadında oynanan maçlarda seyirciler için tribün yapıyor. Futbol anlamında ilçede bu yıl yoğun bir ilginin olması hem Yusufelispor’un Amatör Lig’de yer alması hem de Yusufeli Belediyesspor’un Masterler Ligi’nde yer alması maçlarda yoğun bir ilginin olmasına neden oldu. Kısa zamanda bitmesi planlanan yaklaşık 500 kişilik seyirci kapasitesi olacak tribünün bundan sonraki maçlarda ilçe halkının hizmetinde olacağını ifade eden Başkan Aytekin, “Dün olduğu gibi bugün de Yusufeli Belediyesi ve Yusufeli Belediyesi Spor Kulübü olarak sporseverlerin yanındayız. Gençlerimiz talepleri doğrultusunda yaptığımız tribünün ilçemize hayırlı olmasını diliyor, Yusufelispor ve Yusufeli Belediyesi Masterler Takımı’na başarılar diliyorum.” dedi.

 
Yusufeli Belediyesi, Artvin 1. Amatör Lig’de mücadele eden Yusufelispor’a malzeme desteğinde bulunmuştu.
 
 

Bu haber 1753 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : yusufeli.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com