06.12.2019
AK Parti Artvin İl Başkanı İstifa Etti Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Artvin İl Başkanı Şenol Alpaslan, basın toplantısı düzenleyerek İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

 Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin İl Başkanı Şenol Alpaslan, il binasında düzenlediği basın toplantısında görevinden istifa ettiğin açıkladı.

Alpaslan istifasının nedeni şu şekilde açıkladı:” AK Parti İl Başkanlığı görevimden, içinde bulunduğum ekonomik durum nedeniyle zaman ayıramayacak olmamdan dolayı ve kongre sürecimizi başlaması ve yeni görev alacak arkadaşlarımızın önünü açmak adına ayrılmak isteğimi genel merkezimize iletmiştim. Olurlarının almak suretiyle bugün itibariyle il başkanlığı görevimden ayrılıyorum” dedi.
Alpaslan konuşmasını şu ifadelerle tamamladı,”Elif gibi dimdik bir şahsiyetin kadrosunda omuz omuza yürümeyi bana nasip eden Rabbime sonsuz hamd ediyorum. Bu konuda bana güvenini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ a, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’ e, Karadeniz Bölge sorumlumuz Sayın Muhammet Avcı’ ya, siyasete vekilliği döneminde başladığım ve şahsiyetini kendime örnek aldığım kıymetli büyüğümüz Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın İsrafil Kışla’ ya ve son olarak yanında siyasete başladığım ve ondan çok şey öğrendiğim kıymetli abim Milletvekilimiz Sayın Erkan Balta’ ya minnet duygularımla teşekkür ediyorum.
Bundan sonra da davamızın bir neferi olarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın emrinde çalışmaya, davamıza ve partimize hizmet etmeye devam edeceğimin bilinmesini ister, teşkilatımızın her kademesinde görev yapmış ve yapmakta olan tüm kardeşlerime, AK Partimize gönül vermiş bütün hemşerilerime bana olan teveccühlerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyor, saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. 

 

Bu haber 2099 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08haber

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com