05.09.2019
Trabzonspor Artvin Futbol Okulu geçtiğimiz günlerde Trabzon’da Turgut Uçar adına düzenlenen futbol turnuvasında 3 galibiyet, 3 yenilgi ve 1 beraberlikle göz doldurdu.

 

Geçtiğimiz Şubat ayında hayatını kaybeden Trabzonspor’un eski futbolcusu Turgut Uçar için kulübümüz ve UZN Sportif organizasyonuyla Akyazı Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde 29 Ağustos -1 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuvaya başta Süper Lig temsilcileri olmak üzere çeşitli ülkelerden futbol akademileri de katıldı.

 

Turgut Uçar Trabzon Cup, 9, 10, 11 ve 12 yaş kategorilerinde düzenlenen turnuvada yakın bir zamanda Artvin’de açılan Trabzonspor Artvin Futbol Okulu sergilediği futbol ve saha sonuçları ilerleyen sezonlar için ümit verdi.
 
Turnuvanın açılış programına Trabzonspor Artvin Futbol Okulu Yöneticileri Özlem Sarayoğlu ile Sedat Ali Öktem, Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Özer Bayraktar, Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyeleri Dursun Ali Sakarya ve Eda Lermi Zorer’in yanı sıra Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Türkiye Futbolu Federasyonu Başkanvekili Yılmaz Büyükaydın, Turgut Uçar’ın eşi ve aynı zamanda kurucu üye olan Ziyad Nemli’nin kızı Umay Uçar, efsane futbolcumuz Cemil Usta’nın ailesiyle birlikte turnuvada yer alacak takımlardaki sporcular, antrenörleri ve ailelerinin katıldı. 

 

Bu haber 1908 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : avbm

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com