02.07.2019
04-07 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan 23 yaş altı ve gençler Avrupa Şampiyonası yarışları için sporcularımız Slovakya yolcusu.

 

Şampiyona öncesi Yusufeli Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyeleriyle bir araya gelen sporculara Başkan Aytekin, “Sizler formalarınızla milletimizi temsil ediyorsunuz. Her birinizin bu formanın hakkını vereceğine sonuna kadar inanıyorum. Yusufelili sporcular olarak Avrupa Şampiyonası’ndan kupalarla dönmenizi diliyorum.” dedi.

 

Yusufeli Belediyesi Spor Kulübü sporcularının da yer aldığı şampiyona da Emir Ertek, M. Arda Acar, Dursuncan Karaduman, Bahadır Karaduman, Furkan Polat, Gamze Polat, Kader Korkmaz, Tarık Tuğcu, Kamil Kaçar, Muhammet Usta, Cennet Ayhan bulunuyor.
 
Kafile Başkanı olarak Yusufeli Gençlik Spor İlçe Müdürü Fatih Kırbıyık’ın yer aldığı kafilede sporcuların antrenörlüğünü Emre Ertek, Emir Sarganoviç, Masör:Mikail Kanbak yapıyor.

Bu haber 1588 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : yusufeli.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com