28.10.2018
Nevin-Haci Ali Gürakar ailesinin kızları Muhasebeci Tuba Gürakar ile Serpil-İsrafil Gültekin ailesinin oğulları Harita Mühendisi Okan Gültekin, 25 Ekim’de bir ömre imza atarak nikâhlarını kıydılar.

 

Aileleri ve özel arkadaşları huzurunda Artvin Belediyesi Nikâh Salonu’nda bir ömre imza atan gençler Galatasaray forması giymiş halde gelmişler, davetliler arasında da Galatasaray forması giymiş arkadaşları da onlara eşlik etmişti. Düğünü olacak gençler, oradan herkesi düğüne davet etmişlerdi.

Nikâhın ardından 27 Ekim 2018 Cumartesi günü Doğa Restoran ve Düğün Salonu’nda düğünlerini yapan genç çiftleri her 2 ailenin dost, akraba ve arkadaşları yalınız bırakmadı. Davetliler salona sığmadı. Davetlileri Damat Okan Gültekin’in annesi Serpil ve babası İsrafil Gültekin ile gelin hanımın Annesi Nevin, babası Haci Ali Gürakar karşıladı.
 
Düğün Organizasyonunu Çağla Çiçekçilik ve Organizasyon Alparslan Karacan ve Elif Karaca’nın yaptığı düğünde Artvin’in iş, siyaset ve STK alanlarında önde gelen kişiler yer aldı. CHP İl Başkanı Ahmet Biber, Artso Başkanı Seçkin Kurt, Yeşil Artvin Derneği Eski Başkanı Necati Altun, ASKF Genel Başkanı Sadettin Dağ, Artvin Faal Gazeteciler Derneği (AFGAD) Başkan Yardımcısı Sami Özçelik, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Şahin, Çarşı Mahallesi Muhtar Adayı Sedat Algın ve davetliler katıldı.
 
GELİN VE DAMAT ASMA KÖPRÜDEN HAVAİ, FİŞEK
GÖSTERİSİ EŞLİĞİNDE GEÇEREK SALONA GELDİLER
 
Gelin ve damat düğün salonuna asma köprüden havai ışık gösterisi ve ışıklar eşliğinde geçerek, köprünün çıkışında damat Okan Tekin’in düğün makarı görevini üstlenen gençlerin alkışları arasında düğün salonuna girdi. Burada konukların alkışları arasında ilk dansı sadece damat-gelin yaparken ikinci şarkı sonrası konuklar onlara eşlik etti. Oyun havaları, Artvin horonlarıyla devam eden düğün, takı merasiminin ardından devam etti.
 
Düğün sonrası Tuba ve Okan çifti kendilerini böylesine bir gecede yalnız bırakmayan dost, akraba ve arkadaşlarına teşekkür etti. Gelin ve damat beyin ailesi de “ Düğünümüze gelerek bizleri onurlandıran, çok değerli dost, akraba ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Gelemeyip çelenk gönderen, telefonla arayan, mesajla mutluluklar dileyen dostlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.
 
DÜĞÜN İÇİN SAMSUN’DAN GELDİLER DÜĞÜN SONRASI
TEKRAR 600 KİLOMETRELİK SAMSUN YOLUNA ÇIKTILAR
 
Gelin Tuba Gültekin’in akrabası olan Cesur(Mehmet) Topçu düğün için ailece Samsun’dan geldiğini belirterek,” Ben SGK’dan emekliye ayrıldıktan sonra, çocuklarımın işi nedeniyle Samsun’a göç ettim. Ama akrabalarım, dostlarım geçmişim, arkadaşlarım hep burada. Bu akşam yeğenimin düğününe ailece hep beraber geldik. Düğünden sonra tekrar Samsun’a döneceğiz. Burada böylesine güzel bir gecede birkaç saat akrabalarımla, dostlarımla, Artvin’de olmak, onları görmek, sarmaş dolaş olmak bizi çok mutlu ediyor. Göremediğim dostlarımıza selamlarımı gönderiyor, inşallah başka zamanda görüşmek dileğiyle Gençlere ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

Bu haber 2890 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com