26.10.2018
Nevin-Haciali Gürakar ailesinin kızları Muhasebeci Tuba Gürakar ile Serpil-İsrafil Gültekin ailesinin oğulları Harita Mühendisi Okan Gültekin, bir ömre imza atarak nikâhlarını kıydılar.

 

Aileleri ve özel arkadaşları huzurunda Artvin Belediyesi Nikâh Salonu’nda bir ömre imza atan gençler Galatasaray forması giymiş halde geldiler. Davetliler arasında da Galatasaray forması giymiş arkadaşları da onlara eşlik etti.

NİKÂH TÖRENİ ÇOK RENKLİ, COŞKULU VE HEYECANLIYDI
 
Artvin Belediyesi Nikâh Salonu’nda 25 Ekim’de kıyılan nikâhta şahitlik edenlerin üçünün de bekâr olması ise dikkat çekti.
Nikâh sonrası Galatasaray Forması ile imza atan Tuba ve Okan çifti gazetecilere kısa bir açıklama yaptı. Gelin Tuba Gültekin, ”Bugün hayatımızın en önemli, bizim için asla unutulmayacak bir tarih. Eşim Okan Gültekin ile bir ömre imzamızı attık. Hastalıkta, sağlıkta, her şartta her koşulda bir ömür boyu birlikte yaşayacağız.
 
27 EKİM’DE DOĞA RESTORAN’TA
DÜĞÜNÜMÜZE DAVETLİSİNİZ
 
Nikâhımıza Galatasaray formasıyla gelişimiz ortak karar. Ben de eşimde Galatasaraylıyız. Galatasaray aşkı bizim aşkımız bir araya gelince mutluluğumuz daha da arttı. Düğünümüz 27 Ekim 2018 Cumartesi günü Doğa Restoran ve Düğün Salonu’nda yapılacak. Ömür boyu mutluluğumuza imzamızı atarken, değerli dostlarımızın yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim. Buradan dostlarımızı, arkadaşlarımızı düğünümüze bekliyoruz.” dedi.
 
TUBA VE BEN GALATASARAYLI OLUNCA...
 
Damat Okan Gültekin, nikâh için salonda bulunan arkadaşlarına teşekkür etti. 27 Ekim’de tüm dostlarını davet eden Gültekin,” Bugün 25 Ekim. Eşim Tuba’nın da dediği gibi bizim için hayatımızın çok önemli bir dönüm noktası. İki imza bir ömür için atıldı.
Düğünümüze tüm dostlarımızı bekliyoruz. Galatasaray aşkı çocukluğumdan beri vardır. Tuba’da Galatasaraylı olunca Galatasaray formasıyla nikâhımızı kıydırdık. Şahitlerimiz, arkadaşlarımıza ve bizi yalnız bırakmayan yerel medya çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
CHP İl Başkanı Ahmet Biber gençleri Nikâh Salonu´nun önünde tebrik ederek, günün anısına birlikte fotoğraf çektirdi. Gençlere mutluluklar diledi. 

Bu haber 2105 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com