13.09.2017
Başak ile Sinan erdi muradına Artvin köklü ailelerinden Artvin Devlet Hastanesi Doktorlarından Dr. Birol Eldemir ve Artvin esnaflarından Hülya Eldemir’in sevgili kızı Başak Eldemir ile Ankara eşrafından Elif - Durmuş Aktaş çiftinin oğlu Sinan Aktaş’la yapılan düğün töreniyle dünya evine girdiler.

  İlk düğün töreni  Artvin’de 10 Eylül 2017 tarihinde Star Düğün Salonunda gerçekleşti. Star Düğün Salonunda kına ve düğün merasimiyle  Eldemir ailesi,  tüm dost akraba ve arkadaşları bir araya gelerek Başak ve Sinan’ın mutluluğunu paylaştılar. Dostları  genç çifti yalnız bırakmadılar. Kız tarafı Artvinli olması nedeniyle İlk düğün töreni  Artvin’de gerçekleşti. 10 Eylül’de  kına  gecesi ve düğün töreni ile bu özel gecede iki mutluluk tören bir arada yapıldı. Başak ve Sinan Aktaş çifti  gece boyunca  aile bireyleri ile  dostlarıyla  ve arkadaşlarıyla Artvin yöresel müziğin eşliğiyle  oyunlar oynayarak   geceye damgasını vurdular.

Başak Sinan Akçay  çifti ikinci düğün töreni için Başkent Ankara’nın yolunu tuttular. Damat Sinan Aktaş Ankaralı olması nedeniyle Aktaş ailesi, yakınları   ve dostları  için  ikinci düğün töreni 16 Eylül 2017 Angora Düğün Salonunda yapılacak.  İkinci düğün töreninde  genç çiftin mutlulukları ikinci kez perçemlenerek dünyaevine girecekler.
Artvin kızı olan gelin Başak  Aktaş’tan duygu ve düşüncelerini 08 Magazin ekibi olarak alarak siz okuyucularımız için paylaşıyoruz. Gelin Başak Aktaş: “Öncelikle bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan öncelikle ailelerimiz akrabalarımız dost ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Biz sevgili eşimle gönül dostluğumuzu birleştirerek bir ömür boyu sürecek hayat arkadaşlığımıza imza atarak evliler kervanına katıldık . Bu anlamda çok mutluyuz darısı  bizden sonra gelen bekarların başına. Eşim Ankaralı olması nedeniyle ikinci düğün törenimizi Ankara’da gerçekleştirerek mutluluğumuzu perçemleyeceğiz. Her ikimizde ailelerimize çok teşekkür ediyoruz. Mutluluğumuz için ellerinden gelen bütün özveriyi göstererek bizlerin yuva kurmamıza yardımcı oldular.  Mutluluğumuz ailelerimizle dostlarımızla paylaştıkça arttı. 2017 yılı bizim uğurlu yılımız oldu hayatımızın dönüm noktasında yeni bir yaşama sevgili eşim Sinan‘la yelken açtık. Aile kurumu önemli kavram  yuvamızı sağlam temelle ailelerimizin desteğiyle inşa ettik. Artık Başak Sinan Aktaş olarak aile olmanın sorumluluğunu alarak yolumuza devam edeceğiz. Uzaktan yakından gelen  ve mutluluğumuzu paylaşan tüm dostlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum. Yeni yaşamımızı  görevimiz icabı İstanbul’da devam edeceğiz. Bu nedenle hoşcakal  güzel memleketim Artvin. Gelin yola çıkmış hem gider hem ağlar. Bu ağlayış burukta olsa mutluluktan, aileden  ve dostlarla kopamamaktandır. Dünya düzeni ne bizde ayak uydurarak yeni bir birlikte yaşama sevgili eşim Sinan’la yola çıktık.
 Duğünde kız anası Hülya  Eldemir’den düğün hakkında duyguları aldık. Hülya Eldemir öncelikle Aktaş ailesi dünürlerimize teşekkür ederek dostluk bağlarımızı çocuklarımız sayesinde kurduk.  Benim iki çocuğum var bir kız bir oğlan kızımın ilk doğduğu sancılı anları gözlerimin önüne geldi. O zamanda ilk anne olmanın heyecanını ve mutluluğunu tarifsiz yaşadım o küçük bebeğim büyüdü üniversite eğitimini tamamladı  işine gererek  mesleki kariyerini oluşturdu. Ve sevdiği damadım Sinan’la evlenmek istedi. Bizde anne baba olarak çocuklarımızın kararını onaylayarak evlenmelerine onay verdik. Yaklaşık bir yıldır düğün hazırlıkları yeni bir yuva kurmanın telaşıyla zaman geldi çattı kızım yuvadan uçtu  ve o da kendi yuvasını kurdu. Allah utandırmasın yuvasında huzur mutluluk eksik olamasın. Ben çocuklarımın mutluluğunu yaşadığım sürece görmek istiyorum onların mutluluğu bizlerin mutluluğudur. Kıymetlilerimizi kurmuş oldukları sevgi dolu  mutlu yuvalarında  başarılar diliyorum. Ayrıca 08 Magazin ekibine  de teşekkür ediyorum. Bizlerin ve çocuklarımızın mutluluğunu paylaşıp basın aracılığıyla bir ömür boyu yazılı eser bıraktınız. Gelecekte torunlarımıza  hatıra olacaktır.
Kız anası Hülya Eldemir duygularını tarifini yapamazken “Ben de kızım adına  çok mutluyum. Anne Hülya Eldemir her evlenme çağına gelmiş gençlere bir an önce sevdiklerinile birlikte yuva kurarak anne babalarınızı mutlu edin diyorum. Her anne babanın en büyük hayali bu çocuklarının mürüvvetini sağlığında görmek torunlarını sevmektir.  Düğün dernek kurmakta dostlarla güzel  düğünümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarıma tekrar çok teşekkür ediyorum.
 08 Magazin ekibi olarak Başak Sinan çiftine bir ömür boyu mutlulukların daim olmasını  yuvalarında  sağlıklı, huzurlu  başarılı yaşam dilerken her şey genç çiftimizin gönüllerince olsun dileklerimizi iletiyoruz. Hoşcakal  Başak- Sinan Aktaş yolunuz açık olsun.

Bu haber 3867 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER MAGAZİN

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com