08.09.2017
MURAT İLE HÜLYA BİR ÖMRE YÜZÜK TAKTI Artvin eşraflarından Sanayi Sitesi esnafı Artvin Şoförler Odası Başkan Yardımcısı Hurşit Yılmaz ve Hatice Yılmaz’ın oğlu Offroad Spor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz ile Artvin eşrafından Artvin Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Mikail Çolakoğlu ve İnayet Çolakoğlu’nun sevgili kızları Artvin Telekom personeli Hülya Çolakoğlu yeni bir yaşam için evlilik yolunda rotayı belirleyerek 7 Eylül 2017 tarihinde ilk adımlarını atarak yola çıkmış oldu.

 7 Eylül 2017 tarihinde Artvin Dereboyu Alabalık tesislerinde nişan töreni ile Yılmaz ve Çolakoğlu   aileleri dost akraba, bir araya geldi. Evlilik yolunda ilk adımı olan nişan töreninde Murat ve Hülya’yı  aileleri, yakın akrabaları ve arkadaşları yalnız bırakmayarak bu özel gecelerinde mutluluklarını paylaştılar.

 8 Eylül 2017 akşamı Dereboyu Alabalık tesislerindeki törende Artvin Gençlik Spor İl Müdürü konuşma yaparak gençlere mutluluklar diledi. Murat ve Hülya’nın yüzüklerini Çolakoğlu ailesinin büyük damadı Erdoğan Keskin takarak genç çifte mutluluk dileyerek her iki aileye de hayırlı uğurlu olması temennisin de bulundu ve kurdeleyi kesti.
Nişan töreni gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürerken ailenin ve gençlerin bu umutlu gecede müziğin ritmine ayak uydurarak oyunlar oynadılar ve Murat ve Hülya’nın mutluluklarına ortak oldular.
Artvin Offroad Spor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz,   evlilik yolunda ilk adımımızı atmadan öncelikle kararımızı ailelerimize bildirerek onay aldık. Sevgili hayat arkadaşım olacak Hülyay’la bu desteği ailelerimizden alarak  dostlarımızla mutluluğumuzu paylaştık.
Bu güzel gecede bizleri yalnız bırakmayan ailelerimiz, akrabalarımız ve arkadaşlarımıza öncelikle çok teşekkür ediyorum, mutluluklar dostlarla güzel anlamlı oluyor.7 Eylül’de  gerçekleşen Dereboyu Alabalık Tesislerinde nişan töreninde  Artvin Offroad Başkanı Murat Yılmaz’ı  gecede adrenali yüksek  spor dalına gönül vermiş Offroad’cu arkadaşları yalnız bırakmadılar. Offroad’cu arkadaşları Artvin yöresinin  ezgileri ve halkoyunlarını oynayarak unutulmaz geceye renk kattılar.
08 haber – Magazin ekibi olarak damadın annesi çiçeği burnunda 3. kez kayınvalide olan Hatice Yılmaz’ın duygu düşüncelerini aldık. Anne Hatice Yılmaz, “Anne olarak her anne gibi çocuklarımın mutluluğunu görmek onların yuva kurarken yanlarında olmaktır. Benim üç oğlum var. Murat evin küçük oğlu.  Çocuklarımın hepsini evlendirme imkanını Allah bana bahşetti. Çok mutluyum ailemize üç kızımız  katılarak geniş aile olduk.  Torunlarımızla  bu mutluluğumuz her geçen gün artmakta. Anne olarak duam şudur ki; Allah yavrularımı yuvalarında mutlu etsin, güzel gelecekleri olsun. Dünür olduğumuz, dost olduğumuz Mikail ve İnayet Çolakoğlu çiftine ve  ailesine dost ve akrabalarımıza, arkadaşlarımıza  çok teşekkür ediyorum. Darısı tüm bekar genç kızlarımıza ve gençlerimize” diyerek yuva kurmanın önemine dikkat çekti.
08 Haber magazin ekibi olarak genç çiftimiz Hülya – Murat Yılmaz’a ömür boyu mutluluk için çıktıkları yolu tamamına erdirmesini diliyor,  mutluluklarını paylaşıyoruz. Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine..

Bu haber 3596 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Hatice Nur ERSÖZ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com