29.06.2017
GAZETECİ ADEM GÜNGÖR DUYGU ALTUNTAŞ İLE BİR ÖMRE İMZA ATTI Doğan Haber Ajansı(DHA) Artvin Muhabiri Gazeteci Adem Güngör, Duygu Ayla Altuntaş ile hayatlarını birleştirerek dünyaevine girdi. Star (Havuz) Düğün Salonu’nda yapılan düğünde çiftin Nikâhını Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe kıydı. Nikah Şahitlerinden birisi CHP İl Başkanı Ali Yücel Kurt, AGC Başkanı Zeki Alkan, Zeki Polatdemir ve Yaşar Erdoğan oldu.

 Düğüne, Artvin Barosu Başkanı Ali Uğur Çağal, CHP İl Başkanı Ali Yücel Kurt, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, CHP Kadın Kolları Başkanı Gülşen Özbayrak Kurul, Yeşil Artvin Derneği Başkanı Nur Neşe Karahan, Artvin Faal Gazeteciler Derneği Başkanı İsmet Başar, AGC Başkanı Zeki Alkan, ARTSO Başkanı Kurtul Özel, ASKF Genel Başkanı Sadettin Dağ, ADD Eski Başkanı Ahmet Biber ve çok sayıda davetliler katıldı.

Düğün, kız evinden elgin çıkartmakla başladı. Artvin’in değerlerinden yılların akordeon sanatçısı Sedat Algın’ın gelin ve yol havası eşliğinde gelin kapıdan çıkartıldı. Gençler kapıda kısa bir horon oynadıktan sonra, düğün konvoyu, Çoruhpark ve civar turu yaptıktan sonra gelin ve damat alkışlar eşliğinde salona dahil oldu. Kısa bir dans sonrası çiftin nikahı kıyıldı. 
Nikahı Başkan Kocatepe kıydı. Nikahın ardından oyun havaları, horonlar oynandı. Takı merasiminde ise uzun kuyruklar oluştu. Her iki aile Artvin’in köklü ailelerinden olunca salon davetlilere dar geldi.
Vali Ömer Doğanay, Milletvekili Uğur Bayraktutan, DHA, Eğitim Sen, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, SMM Odası Başkanı Serdar Yazar, AKP İl Başkanı Erkan Balta, ESOB Başkanı Demirhan Elçin, Artvin Barosu, düğüne çelenk gönderdi. Takı merasiminin ardından düğün saat 23.30’a kadar devam etti.
TÜM DOST AKRABA VE ARKADAŞLARIMIZA 
ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
Gazeteci Adem Güngör, düğünü dolayısıyla mutluluğunu paylaşan dostlarına teşekkür ederek; “Hayatın önemli dönüm noktaları vardır. Bunlardan birisi de evlilik müessesesinin kurulduğu evliliktir. Bu mutlu anımıza şahitlik eden, bizimle birlikte, olan ve bizi onurlandıran, gelemeyip çelenk, çiçek gönderen, telefonla mutluluk dileyen, mesaj çeken, sosyal medyadan tebrik eden tüm dostlarımıza, akrabalarımıza ve arkadaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum.
Düğünümde gördüm ki, bize değer veren, birçok dostumuz, arkadaşımız var. Sayın valimiz, Sayın milletvekilimiz kendileri gelemediler, çelenkleriyle düğünümüze katıldılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Mesleğimiz gazeteci olunca bir çok gazeteci arkadaşımız buradaydı. Gelemeyenler telefonla mazeretlerini ilettiler. Ben kısaca gelenden, gelmeyenden, bizi seven tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. “dedi.
MUTLULUK TEK BAŞINA ANLAMSIZDIR 
ETRAFINIZDA NE KADAR
ÇOK MUTLU İNSAN OLURSA 
SİZ O KADAR MUTLU OLURSUNUZ
,Gelin Duygu Ayla Altuntaş Güngör’de düğüne gelen herkese teşekkür ederek; “ Bizi düğünümüzde yalınız bırakmayan, onurlandıran, uzaktan, yakından gelen tüm dost ve akrabalarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum.
Herkes bir yuva kurmak ister. Herkesin yüreğinde bir sevda vardır. Allah onlara da böyle güzel bir düğün yaşatsın. Mutluluk tek başına hiçbir anlam ifade etmez. Ne kadar çok paylaşan olursa, etrafınızda ne kadar çok mutlu insan olursa o zaman anlamlı oluyor. Herkese gönül dolusu sevgiler, saygılar sunuyorum.”dedi.
Havanın güzelliği, davetlilerin düğündeki enerjisi coşkusu ile son yıların en güzel düğünlerinden birisine sahne olan Artvin’de, kalbinde sevgi taşıyan ve mutluluk hayalleri kuran tüm gençlerin de böyle bir düğünle hem kendilerini hem de Artvin’i şenletmeleri dileğiyle, Altuntaş ve Güngör ailelerine hayırlı, uğurlu olsun diyor, Adem ve Duygu çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz…
Adem Güngör çevreci ve Artvin sevdası ile yaptığı haberlerle tanınıyor. Düğünündeki davetlilerin çoğunluğunun Artvin sevdalısı seçkin insanlardan oluşması dikkatlerden kaçmadı.

Bu haber 3665 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com