18.09.2016
MADENE HAYIR DAMLA’YA EVET!.. CHP Gençlik Kolları Eski İl Başkanı Olgun Gümrükçü, Damla Baştürk ile dünya evine girdi. 16 Eylül’de Şelale Düğün Salonu’nda yapılan düğüne CHP İl Başkanı Ali Yücel Kurt, CHP Kadın kolları Başkanı Gülşen Kurul, CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin, CHP Merkez Eski ilçe Başkanı Cüneyt Öztürk. ESOB Başkanı Demirhan Elçin, ARTSO Başkanı Kurtul Özel, CHP Kadın Kolları Merkez İlçe Başkanı Neslihan Keleş Küçükay, Yeşil Artvin Derneği kurucu Başkanı Erdoğan Gazihan, dost ve akrabaları ile davetliler katıldı.

 Genç çiftin nikâhını Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan kıydı. Yazan, Olgun’un öğrencisi olduğunu, bu yüzden nikâhı kendisinin kıydığını belirtti. Nikahta gençlere hiç kimsenin baskısı olmadan şahitler huzurunda evlenmeye evet diyor musunuz, sorusuna damat Olgun Gümrükçü, yüksek sesle “Madene hayır, Damla’ya evet” diye cevap verince salonda büyük alkış koptu.

 İNSANIN HAYATINDA ÖNEMLİ DÖNÜM NOKTALARI VAR. BİR TANESİ DE HAYATINIZI BİRLEŞTİRDİĞİNİZ VE ADINA “HAYAT ARKADAŞI” DENEN EŞİNİZLE BİR ÖMRE ATTIĞINIZ İMZA VE VERDİĞİNİZ SÖZDÜR.
Düğün sonrası duygularını dile getiren Olgun Gümrükçü; “ Öncelikle düğünümüze teşrif ederek gelen tüm konuklarımıza, dost ve akrabalarımıza, arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnsanın hayatında önemli dönüm noktaları var. Bir tanesi de hayatınızı birleştirdiğiniz ve adına “hayat arkadaşı” denen eşinizle bir ömre attığınız imza ve verdiğiniz sözdür. Benim nikahımı öğretmenim olan şimdi Belediye Başkan Yardımcısı görevinde olan Erkan Yazan hocam kıydı.  
DAMLA’YA “EVET” MADENE “HAYIR”I İKİ NEDENDEN ÖTÜRÜ SÖYLEDİM
Nikahımda Madene hayır, Damla’ya evet” cevabını verdim. Salonda alkış koptu. Bunu şundan dolayı yaptım. 1’ncisi 19 Eylül’de Cerattepe Davası Rize İdare Mahkemesi’nde görülecek. Buna dikkat çekmek için yaptım, 2- bakalım Artvin halkının buna karşı refleksi nedir. Salon bir anda alkışa boğuldu. Artvin insanı Artvin’i, yani yaşamı, yani geçmişi ve geleceği tercih ediyor.
EĞER BEN BUGÜN MUTLUYSAM ARTVİN VAR OLDUĞU İÇİN MUTLUYUM.
Ben bugün evlenmişsem, bu güzel duyguları bu güzel insanlarla yaşamışsam, bu güzel ilimiz sayesinde olmuştur.  Onun için yineliyorum. Sevgili eşim Damla’ya ‘evet’, Madene ‘hayır’ diyorum. Bunun bir anlamı da yaşamaya ve yaşatmaya evet, yok etmeye, talana, yağmaya hayırdır. Anlamayanlar olursa mealini de veriyorum.”dedi. Damla Baştürk Gümrükçü de düğünlerinde kendilerini yalınız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.
 

Bu haber 4861 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com