11.10.2014
Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yeni bir birlikteliğe daha imza attı. Ali ve Ayşe Delimehmet’in oğulları Kemal Delimehmet ile Tokat Zileli Büşra Şimşek, Arhavi Belediyesi’ne yapmış oldukları başvuruların ardından belediyenin nikâh salonunda Başkan Hekimoğlu tarafından nikâhları kıyıldı.

 Üniversitede aynı bölümde okuduktan sonra evlenmeye karar veren genç çiftin birbirine yakıştıklarını belirten Başkan Hekimoğlu, nikah sonunda evin reisi olan geline evlilik cüzdanını takdim etti. Başkan Hekimoğlu, genç çifte bir ömür boyu sağlık ve mutluluk temennisinde bulunmasının ardından nikah töreni çekinilen fotoğraflarla son buldu.

Bu haber 3013 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com