21.09.2014
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ilk defa dede olma sevincini 17 Eylül 2014 de ilk torunu Elif Reyyan’ın dünyaya gelmesiyle yaşadı.

 

 

 Oğlu Abdulkadir’i bir buçuk yıl önce evlendirerek kayınpeder olma sevincini yaşarken,  aileye yeni katılan torunu Elif Reyyan Kocatepe ailesini sevince boğdu.

 

Konu ile ilgili 08 Haber gazetesine açıklamalarda bulunan çiçeği burnunda babaanne Hacer Kocatepe mutluluklarının tarifi olmadığını bunun çok güzel bir duygu olduğunu dile getirerek, “ Oğlum ve sevgili gelinim bize genç yaşta torun sevgisi tattırdılar. Her iki evladıma da çok teşekkür ediyorum. Torunum, Elif Reyyan Kocatepe’nin Ankara Y.Yıl hastanesin de 17 Eylül Çarşamba  günü saat 18.30  sezeryan ile  dünyaya geldi. Elif Reyyan Kocatepe 3.400 gr. ağırlığında 50 cm boyunda sağlıklı bir bebek olarak Kocatepe ailesinin en küçük ferdi oldu.

 

Elif Reyyan’ın her iki ailenin ilk torunu. Rabbime çok şükür ki sağlıklı eli ayağı düzgün bir yavrumuz oldu. Gelinim toparlanır toparlanmaz bir an önce Artvin’e torunuyla birlikte geleceğini söyleyerek kırkı çıkana kadar torununa özel itinayla bakacağım. 

 

Dedesi Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ise Ankara’ya gelerek torununu kucaklarına almış bir şekilde hep birlikte Artvin’e döneceklerini söyledi. Hacer Kocatepe oğlu Abdulkadir’in okulunu bitirir bitirmez genç yaşta evlenmek istemesine ilk başta büyük bir tepki gösterdiğini ama torununa kavuşunca iyi ki erken evlenmiş ve bana sağlıklı iken babaanne olma duygusunu yaşatmış dedi. Torununa bakma fırsatı bulduğuna ve evlatlarına hayırlı evlat olmasını yuvalarına neşe katmasını Cenaıı Allah’tan dilediğini dile getirdi. Allah’tan her anne babaya evlat sahibi olmayı nasip etmesini bu tarifi imkânsız güzel duyguları yaşatmasını dileyerek duygularını dile getirdi.

 

Genç yaşta dede olmanın keyfini yaşayan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatep’e torununun hayata erken başlamanın bir ürünü olduğunu ve kendisinin de üniversite ikinci sınıfta iken evlendiğini Abdulkadir’in ilk evlatları olduğunu oğlunun da babasının yolunda giderek erken evlendiğini ve 23 yaşında baba olduğunu söyleyerek, torununu Ankara’ya gidip alacağını ve doya doya torun sevgisini yaşayacağını dile getirdi.

 

Başkan Kocatepe,  “Ailemizde erken evlenerek erken yuva kurma geleneğini yaşatan çocukları olduğu için çok şanslı olduğunu ve ailesinde büyüklerinde torunun torunu görenler olduğunu söyledi. Ben 49 yaşında dede olma heyecanını yaşarken çok güzel duygular beslediğini ve torunuyla tekrar beraber büyüyeceğini söyledi.

 

Benim çocuklara karşı çok özel bir sevgim var aile denen sosyal kurumu en güzel ayakta tutan aileye yeni katılan bireylerle yani çocuklarla olur. Çocuklar doğar büyür aileye mutluluk katar. Ben üç çocuk babasıyım ilk çocuğum Abdulkadir ve sevgili gelinim Gülsüm bana erken yaşta dede olmayı tattırdılar. Her ikisine de çok teşekkür ediyorum. Torunumu ise aileme yeni kattıkları cennet meyvesi olarak kabul ediyorum.

 

Torunum Elif Reyyan Kocatepe’nin analı babalı büyümesini ve bahtının çok güzel olmasını diliyorum. 08 haber gazetesine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum diyerek duygularını dile getirdi.

 

08 Haber ekibi olarak Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve ailesine yeni katılan Elif Reyyan Kocatepe’ye dünyaya hoş geldin diyor anne babası olan Gülsüm – Abdülkadir Kocatepe çiftine hayırlı evlat olmasını temenni ediyoruz. Bu Güzel sevinci, mutluluğu 08 Haber ekibi olarak paylaşıyoruz.

 

Bu haber 3491 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Hatice NUR ERSÖZ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com