01.09.2014
İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü eski çalışanlarından Remzi Yavuz, nikâh şahitliğini Artvin Valisi Kemal Cirit’in yaptığı düğünle dünya evine girdi.

 Bir dönem Artvin Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde görev alan, Nüfus Şefi Remzi Yavuz hayatını Ayşe Altun’la birleştirdi. 80. Yıl Yüzme Havuzunda gerçekleşen düğün törenine Artvin Valisi Kemal Cirit, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Hatice Gökalp, Merkez İlçe Nüfus Müdürü Feramuz Çelik, Valilik ve Nüfus Müdürlüğü çalışanları ile yakınları katıldı. 2007-2012 yılları arası basınla yakinen çalışan Remzi Yavuz’un düğününe basın mensupları da yoğun ilgi gösterdi.  Nüfus Şefi Remzi Yavuz, Sınıf Öğretmeni Ayşe Altun ile dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliğini, Artvin Valisi Kemal Cirit ve Hüseyin Yıldırım gerçekleştirdi.

 

EVLİLİK CÜZDANINI VALİ CİRİT GELİNE VERDİ
 
Nikah memuru Erkan Öztürk’ün kıydığı nikahta çifte evlilik cüzdanlarını ise Artvin Valisi Kemal Cirit takdim etti. Vali Kemal Cirit, çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerken gelin ve damadı pistte de yalnız bırakmadı. Artvin Valisi Kemal Cirit, gelinle damada eşlik ederek horon oynadı. Görkemli bir şekilde dünya evine giren çift horon ve halayların ardından geceyi sonlandırdılar. Düğün sonrası bir açıklama yapan Ayşe-Remzi Yavuz çifti; “Bizim için en mutlu günümüz olan düğünümüze katılan Başta sayın Valimiz olmak üzere tüm davetlilerimize, konuklarımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah herkese böyle güzellikler nasip etsin.” ifadelerine yer veriler.

Bu haber 3811 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com