19.08.2014
Süleyman Şentürk ve eşi Kezban Şentürk’ ün oğulları Mehmet Şentürk 12 yaşına girdi. Mehmet arkadaşlarıyla birlikte Artvin Mavera Cafe’de 12’inci yaş gününü kutladı.

 

 

Arkadaşlarının “İyi ki doğdun Mehmet” şarkısı eşliğinde mumlara üfleyip pasta kesen Mehmet, kendisini bu mutlu günde yalınız bırakmayan arkadaşlarına teşekkür etti.

 

Mehmet Şentürk, 12’nci yaş gününü yeni açılmış bir mekân olan Mavera’da kutlamayı uygun gördüğünü, bunun için babasından izin ve maddi destek aldığını belirterek;

 

BABAMA ANNEME VE ARKADAŞLARIMA VE 08 HABER’E TEŞEKKÜR EDERİM

 

Bugün benim 12’nci doğum günüm. 16 Ağustos 2002 yılında dünyaya gelmişim. Bizim ailede doğum gününe çok önem verilir. Özellikle Ablam bu konuda çok titizdir. Ben de ondan gördüm. Ablamın doğum günü haberini gazetede gördüğümde benim doğum günüm de haber olmalı diye düşünerek babama söyledim. Yıllar sonra bu güzel anı fotoğraflamak istedim  Babam ve annem benim bu isteğimi onayladı. Onlara çok teşekkür ediyorum. Anneme be babama okulda daha başarılı bir öğrenci olacağımı ve onlara başarılı bir karne armağan edeceğime dair söz verdim. Bunu da başaracağım ve en iyi okullara gitmek istiyorum. Arkadaşlarıma geldikleri için teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte 12’nci yaş günümü kutlamak çok güzel. Onların doğum günlerine de ben katılacağım.”dedi.

 

SÜLEYMAN-KEZBAN ŞENTÜRK ÇİFTİ; 08 HABER’E TEŞEKKÜR EDERİZ

 

İki çocuk sahibi Kezban ve Süleyman Şentürk oğulları Mehmet’in kendilerine doğum gününü Mavera’da kutlamak istediğini söylediğini belirterek;” Mehmet 12 yaşına girdi. Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin. Çocuklar çok hızlı büyüyorlar. Onları en güzel şekilde yetiştirerek, memlekete, millete faydalı birey olarak üst makamlarda görev yapmalarını arzu ediyoruz. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz oluyor. 08 Haber gazetesine çok teşekkür ediyoruz. Kızımızın da doğum gününü haber yapmıştınız. Zaten Mehmet onu için özelikle medyanın olmasını istedi.”ifadelerine yer verdiler.

 

08 Haber gazetesi çalışanları olarak 12’nci yaş günü kutlayan Mehmet Şentürk’e ailesiyle birlikte sağlıklı, uzun ömürler, derslerinde başarılar diliyoruz.

Bu haber 3152 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Temel ÖZTÜRK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com