30.06.2014
Elektronik Mühendisi Emrah Küçüköz ve Taylan üniversiteden sınıf arkadaş olan Volkan İlköğretim Müfettişi Taner Temiz’in oğlu Volkan Temiz’in düğün törenine katılmak için Artvin’e geldi.

 

Kafkasör Kültür, Sanat ve Turizm Festivali’ne denk gelen düğün sonrası Kafkasör’e çıkan Küçüköz hem gördüğü manzaraya, hem de Artvin insanının sıcaklığına hayran kaldığını söyledi.

Tribünlerde basına ayrılan yerde 08 Haber gazetesi muhabiri ile bir süre sohbet eden Küçüköz, Artvin’e ilk geldiğini, Kafkasör’ü TV’lerden izlediğini ancak bu kadar güzel olduğunu bizzat görerek fark ettiğini belirterek;”  34’ncü Kafkasör Festivali’ne gelişim arkadaşım Elektronik Mühendisi Volkan Temiz’in düşün vesilesiyle olmuştur.

VOLKAN DÜĞÜNÜ İYİ ZAMANDA YAPMIŞ HEM DE KAFKASÖR’Ü GÖRDÜM

İyi zamanda düğün yapmışlar. Bu arada festival olunca Kafkasör’e de çıkmış oldum. Ailemle geldim. Burası gerçekten cennetten köşe... Bu kadar güzel doğayı artık dünyada bulamıyorsunuz. Bunun nasıl bir hazine olduğunu gelişmiş ülkeler çok iyi bildiği için gözü gibi korumaktadır. Ama ben burada maden çıkacağını duyunca çok üzüldüm. Böyle bir güzelliği nasıl yok edebiliriz? Bu kadar lüksümüz var mı? Burada boğalar güreşiyor. Ama birbirlerine zarar vermiyor, sahipleri yanında. İspanya ile asla kıyaslanmaması gerekiyor. Çünkü orada hayvanlara alenen eziyet yapıyor.

Artvin’de Öğretmenevi’nde bir düğüne katıldım. Kafkasör Festivali’ni gördüm. Artvin gerçekten çok güzel bir il. Bunu laf osun diye söylemiyorum. Coğrafya güzel olunca insanları da güzel ve özel oluyor. Ben arkadaşım Volkan Temiz’e ömür boyu mutluluklar diliyorum. Size de gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

Üniversiteyi birlikte aynı sınıfta okuyan arkadaşları Taylan ve Emrah’ın düğününe gelmesinden dolayı çok mutlu oldum. Üniversite yıllarımız beraber geçti. Onları burada görmek beni oku yılarıma götürdü. Cuma günü gelip, düğüne katıldılar.

Daha sonra Kafkasör, Borçka Karagöl, Ayder’e gittiler.  Ama süreri kısaydı. Şavşat’a götüremedim. O bayağı bir eksiklik oldu. Hani güzel bir söz var ya  “Şavşat’ta kör de fotoğraf çekse ödül alır.” Ben değerli arkadaşlarım, dostlarım olan Emrah ve Taylan’ı gelecek sefere Şavşat’a götüreceğim. Ona göre izin almalarını öneriyorum. Geldikleri için, mutluluğumuzu paylaşarak, mutluluk kattıkları için çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Bu haber 3757 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com