17.06.2014
Artvin Merkez Taksi Durağı, 34. Kafkasör Kültür ve Turizm ve Sanat Festivali etkinlikleri için Artvin Merkez Taksi’de katkı sunmak için bir araya gelerek, Kafkasör’e etkinlik süresince 30 TL’ye yolcu taşıyacak.

Merkez Taksi Durağı Yönetim Kurulu Başkanı Korkmaz Akbulut, kentin tanıtımı ve gelişmesine büyük katkı sağlayacağına inandıkları Kafkasör Festivali’ne taksici esnafı olarak katkıda bulunmak istediklerini söyledi.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Kafkasör Festivali’ne 30 liraya yolcu taşımacılığı yaparak vatandaşa hizmet edeceklerini belirten Başkan Akbulut, “Yönetim Kurulu olarak aldığımız kararla geçen yıl olduğu gibi bu yılda 30 liraya yolcu taşıyacağız. Amacımız şehrimizle özdeşleşen tarihimizi, örf, adet, gelenek ve göreneklerimizin yaşatıldığı Kafkasör Festivalimize bizlerde bir nebze olsun katkı sunmak istiyoruz.

Festival boyunca fiyatlarımızı 30 liraya düşürerek yolcu taşıyacağız. Merkez Taksi esnafı olarak halkımıza yılın 365 günü 24 saat kesintisiz en iyi hizmeti vermek için gayret gösteriyoruz. Bizlerin hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz 212 25 28 nolu telefonumuzdan ulaşabilirler” dedi.

Bu yılki festivalin çok renkli ve eğlenceli geçeceğine inandığını ifade eden Akbulut, “Festivali organize ederek kentimizin tanıtılmasında gösterdikleri büyük gayret ve özverilerinden dolayı taksici esnafı olarak başta Sayın Valimiz Kemal Cirit Beyefendi olmak üzere Artvin Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocatepe ile emeği geçenlere şimdiden teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Öte yandan Merkez Taksi Durağı çalışanları “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 98. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında şehit aileleri ve gazileri ücretsiz taşıyarak, Artvinlilerin gönlünde taht kurmuştu.

Bu haber 3040 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com