02.06.2014
Artvin Merkez Taksi Durağı, Artvin Devlet Hastanesi acil girişinde Hastane Taksi Durağı yerleştirdi.

 

2 ay önce yeni yerine, Acil Servis girişine konan Hastane Taksi Durağı hafta içi her gün saat 08.00 ile 17.30 saatleri arasında Artvin halkına hizmet veriyor. Pazartesi günü nöbetçi olarak görev yapan taksici esnafı Uğur Kaya, Artvin Merkez Taksi olarak Artvin halkına yılladır her türlü zorluğa rağmen hizmet vermeye çalıştığını belirterek;

“Artvin Merkez Taksi olarak Hastane Taksi Durağı’nın 2 ay önce şimdiki yerine koyduk. Haftada 5 gün saat 08.00-17.30 saatleri arasında halkımıza hizmet vermekteyiz. Bu durakta mesai saatleri dışında nöbet yoktur. Bu saatten sonra tekrar Merkez Taksi Durağı devreye girmektedir. Merkez Taksi Durağı telefonu hastane taksi durağı tabelasında mevcuttur. Burada her gün bir taksi hafta içi hizmet veriyor. Ancak biz 24 saat 7 gün aralıksız halka hizmet vermekteyiz. Bizim gibi olan başka özel sektör var mı bilmiyorum. Artvin’de taksi esnafı kurulduğundan beri hep bu esas üzerinden hizmet verdi. Gece gündüz, tatil, yağmur, çamur demeden aralıksız olarak hizmet vermeye de devam edecek. 08 Haber gazetesine bize zaman zaman verdiği medya desteğinden dolayı taksici arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum.”dedi.
Artvin’de taksici esnafının sorunlarının henüz çözülmediğini belirten Kaya; “ Artvin’de taksi esnafının öteden beri gelen sorunları vardır. Bunun için yöneticilerimiz, ilgililere, yetkililere dertlerimizi aktarmış, çözüm istemişlerdir. Ancak şu ana kadar bizim arzuladığımız çözüm henüz gerçekleşmemiştir. Ben bu konunun üzerine daha çok konuşmak istemiyorum. Ancak yetkililerin taksicilerin sorunlarına da eğilmesini arzu ediyorum.” dedi.
Merkez Taksi’nin Hastane Taksi Durağı’nı açmasından memnuniyet duyduğunu belirten vatandaşlar; “Bazen çok acil taksi gerekebiliyor. İnsanlık hali. Öyle an gelir ki zamanla yarışırsınız. Burada taksi durağının olması çok güzel olmuş. Düşünenlere, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Taksici esnafı tıpkı hastane, emniyet personeli gibi 24 saat esaslı hizmet veriyor. Bu bakımdan kendilerine çok teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandılar.

Bu haber 3426 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com