NİHAT ÖZDEMİR SONSUZLUĞA UĞURLANDI

16.12.2020
NİHAT ÖZDEMİR SONSUZLUĞA UĞURLANDI Koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü Artvin Devlet Hastanesinde 15 Aralık Salı günü hayatını kaybeden Artvin esnaflarından Nihat Özdemir, 16 Aralık 2020 Çarşamba günü sonsuzluğa uğurlandı.

 Pandemi kuralları gereği yaklaşık 30 kişiden oluşan yakın akrabalarının yanı sıra, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, Belediye Başkan yardımcıları Cüneyt Öztürk, Emrah Özkan, Artvin Faal Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı Sami Özçelik´in katıldığı cenaze namazı Şara Mezarlığı´nda kılındıktan sonra burada sonsuzluğa uğurlandı.

Nihat Özdemir; evli, 3 çocuk babası ve 72 yaşındaydı. Özdemir Ailesi adına taziyeleri kabul eden oğlu Alpaslan Özdemir, “Babam son derece sağlıklı bir insandı. Bir süre önce koronavirüse yakalandı. Biz ailece bu hastalığı geçirdik. Fakat babam hastaneye kaldırıldı. Orada da iyiydi, fakat son günde fenalaşarak hayatını kaybetti.
Bu hastalık gerçekten çok canımızı yaktı. Genç, yaşlı demeden bütün sevdiklerimizi elimizden alıyor. Ben bütün Artvin halkına, dostlarımıza, bu hastalığa karşı dikkatli olmalarını istiyorum. Çünkü gerçekten ölüm riski bulunan ve bütün dünyada korkulan büyük bir salgın. Ne olur hafife almayalım. Bugün babam vefat etti. Yarın bir başka dostumuz vefat etmesin. Mesafe, maske ve temizliğe dikkat edelim. Uzmanların tavsiyelerine doktorların söylediklerine harfiyen uyumaya çalışalım.
Son olarak, bu acı günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm dost akraba ve arkadaşlarımıza ailemiz adına çok teşekkür ediyorum." dedi.
 
08 Yayıncılık olarak merhuma Allah´tan rahmet kederli Özdemir ailesine sabırlar diliyoruz.
 

Bu haber 7405 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER