ELÇİN GRUP SİGORTA’DAN ÇORUHSPOR’A MALZEME JESTİ

01.11.2019
Artvin Çoruh Spor Kulübü 2019 - 2020 Sezonuna aralıksız hazırlanmaya devam ediyor. Pazar günü Artvin İskebe Şehir Stadı’nda saat 12.00’da Yusufeli Spor Kulübü ile yapacağı müsabaka öncesi Elçin Grup Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Nuri ELÇİN tarafından malzeme desteği sağlandı.

 

 
Elçin Grup Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Nuri ELÇİN yaptığı açıklamada da 2019 - 2020 sezonunda tüm kulüplere başarılar dilerim. Artvin Çoruh Spor Kulübü’nü Süper Amatör Ligi’n de merkez ilçemizin tek temsilcisi olarak 5 yıl aralıksız katıldığı için kutluyorum. Artvin Çoruh Spor Kulübü benim de daha önce yöneticilik yaptığım bir kulüptür, öncelikle Artvin Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden tüm takımlara sporcularımıza kazasız belasız sıkıntısız bir sezon diliyorum. Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı Ağabeyimiz Murat Yılmaz’a bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederim. Ben ve ailem İmkanlarımız dâhilinde her dönem tüm amatör spor kulüplerine İmkanlarımız dâhilinde destek olmuşuzdur olmayanda devam edeceğiz, bildiğiniz gibi ELÇİN GRUP SİGORTA babamın Artvin Belediye Başkanı olması nedeniyle ben devraldım ve yeni bir ekip kurarak yeniden yapılanma süreci başlatıp tüm halkımıza çok daha kaliteli hizmet sunmak için gece gündüz ekibim ile birlikte mücadele etmekteyim, 2019 - 2020 Futbol Sezonu’nda merkez ilçemizde sadece Çoruh Spor Kulübü Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak bölgesel amatör lige çıkmak için mücadele ettiği için öncelikli olarak Artvin Çoruh Spor Kulübü’ne imkanlarım dâhilinde yardımcı olmaya çalıştım. İnanıyorum ki ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar kısa bir süre içerisinde çözülür ve tüm firmalarımızda ekonomik anlamda belli bir oranda rahatlama olduktan sonra benim gibi birçok firmanın da amatör spor kulüpleri ne çok daha fazla yardımcı olacaktır.


Ekonomik olarak yaşadığımız sıkıntılar ortada firmalar hızla daralmaya gitmektedir bu nedenle Birçok alanda olduğu gibi amatör spor kulüplerinde de yapılanmalar kaçınılmazdır. Önümüzdeki süreçte takımlarımızı birçok branşlarda değil başarılı olabileceğimiz branşlarda bir araya getirmek zorundayız.


Artvin Çoruhspor Kulübü başkanı Murat Yılmaz’da, ELÇİN SİGORTA GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Anıl Nuri ELÇİN Beyefendi’ye kulübümüze yapmış olduğu malzeme desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu sezon tüm amatör spor kulüpleri oldukça zor günler geçirmektedirler ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar bizleri daha çok sarsmaktadır sonuç itibari ile hayat devam ediyor gençlerimiz spor yapmak zorunda ve biz de bu gençlere sahip çıkmak zorundayız ekonomik krizleri veya başka sıkıntıları bahane ederek gençlerimizi sokaklara, bataklıklarla bırakamayız. Bu şekilde bir hamlemiz ilerde telafisi olmayan çok büyük sıkıntılar doğurabilir bu nedenle Yöneticilerimiz, antrenörlerimiz sporcularımız, fedakârlıklar yaparak bu zor günleri hep beraber atlatabiliriz. Bugün burada elçin sigortalı grup yönetim kurulu başkanı Sayın Anıl Nuri elçin Beyefendi bunu ziyarete geldik kendilerine destekleri için teşekkür ediyoruz ilimizde yaşanan amatör spor ile ilgili sıkıntıları önümüzdeki günlerde tüm gazeteci arkadaşlarımızın olduğu ortamda gerekli sıkıntıları çözüm yollarını detaylı bir şekilde konuşacağız. Hafta sonu oynayacağımız sezonun ilk müsabakası olan Yusufelispor maçına tüm taraftarlarımız davet ediyoruz.

Bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ediyoruz. Artvin Çoruhspor kulübünü destekleyen herkese çok teşekkür ediyoruz. 

Bu haber 1502 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR